REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Inne dyscypliny i wydarzenia

W Skrzyszowie w powiecie ropczycko-sędziszowskim odbył się III Majowy Turniej w Zapasach Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Skrzyszów.

Organizatorami turnieju byli Urząd Gminy Skrzyszów oraz Podkarpacki Związek Zapaśniczy.

Celem imprezy była promocja gminy Skrzyszów, popularyzacja sportu zapaśniczego oraz zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży.

Turniej odbył się na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej w Skrzyszowie. W turnieju uczestniczyło 45 zawodników i zawodniczek w wieku od 6 do 16 lat z 3 klubów sportowych z Dębicy, Kamienia i Skrzyszowa. Najmłodsi uczestnicy zawodów walczyli w mini zapasach, starsi musieli pokonać swojego przeciwnika w zwykłej walce zapaśniczej na punkty lub położenie na łopatki.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Powiat mielecki reprezentowało 2 zawodników z Radomyśla Wielkiego; Daniel Ziobroń i Mikołaj Humaj, którzy występowali w barwach KS „Wisłoka” Dębica. Daniel Ziobroń w swojej kategorii wagowej był faworytem i bez większych problemów pokonał wszystkich przeciwników zajmując pierwsze miejsce. Mikołaj Humaj również pokazał się z bardzo dobrej strony i w swojej kategorii wagowej zdobył złoty medal.

Turniej swoją obecnością uświetniły władze powiatu, władze gminy oraz miejscowi radni. Nie zabrakło również dopingujących swoje dzieci rodziców.

Jest to niewątpliwie duży sukces zapaśników z Radomyśla Wielkiego, szkoda że tylko dwóch zawodników brało udział w turnieju. Sekcja zapaśnicza przy KS Radomyślanka odnosząca do tej pory duże sukcesy z przyczyn niezależnych od trenującego zawodników Wojciecha Bartkowicza przestała istnieć. Najbardziej utytułowani zawodnicy z Radomyśla Wielkiego mogą kontynuować swoją przygodę z zapasami w barwach KS „Wisłoka” Dębica.

m 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!