REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Inne dyscypliny i wydarzenia
Nowy układ tras charakteryzował tegoroczny Rajd Mielecki, który odbył się w niedzielę 10 września. Absolutną nowością był odcinek specjalny przy Stawach Cyranowskich.

Blisko 40 załóg stanęło na starcie XVII Rajdu Mieleckiego – TARGUM. Wydarzenie rozpoczęło się na placu targowym przy ul. Sportowej, skąd kierowcy pojechali na pierwsza próbę czasową – tzw. „zielony trójkąt”.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


 


Dla kierowców biorących udział w rajdzie w latach poprzednich miejsce to jest znane bardzo dobrze. Tym razem organizatorzy z Automobilklubu Mieleckiego poprowadzili ją nieco inaczej.

Drugim z trzech odcinków specjalnych była już zupełna nowość – trasa na Stawach Cyranowskich. Tu emocji nie brakowało – szczególnie na prostszych fragmentach, gdzie kierowcy mogli się rozpędzić nieco bardziej.

Po przejechaniu tego odcinka każda załoga kierowała na się na OS Inwestorów, czyli próbę sprawnością przygotowaną na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej na Osiedlu Rzochów. Tu także załogi musiały być w pełni skoncentrowane – trasa przejazdu również została zmieniona w porównaniu do lat poprzednich.

WYNIKI XVII RAJDU MIELECKIEGO - TARGUM

ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO:ks

 

 


Komentarze
dodaj komentarz
  • (2017-09-12 22:53:04) miroslawiak

    Ja teraz proponuję wszystkich tych którzy powyrzucali zużyte opony po lesie o ponowny przyjazd i uprzątnięcie swoich śmieci. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd

  • (2017-09-11 07:57:50) Wieśniak

    Bardzo ladnie :)

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Maj

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!