REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Inne dyscypliny i wydarzeniaMielecka para biegaczy ekstremalnych Magdalena Łączak i Paweł Dybek wzięła udział w niezwykłej rywalizacji na Azorach. Reprezentanci Salomon Suunto Team wystartowali w trzydniowej ekstremalnej serii biegowej.

Mowa o wydarzeniu pod nazwą Azores Trail Run - Triangle Adventure. To cykl trzech biegów ekstremalnych rozgrywanych w czasie trzech dni, o łącznej długości 102 kilometrów, zlokalizowanych na Wyspach Azorskich.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 W pierwszym dniu biegacze pokonali 30 kilometrów przez najwyższy szczyt górski w Portugalii. Magdalena Łączak dotarła na metę jako pierwsza z kobiet i 16. w klasyfikacji łącznej. Paweł Dybek z powodu kontuzji tego startu nie ukończył.

Drugi dzień to bieg wzdłuż morskich zatok na wyspie Sao Jorge. Tutaj mielczanka zameldowała się na mecie jako 15. w klasyfikacji generalnej i znów pierwsza wśród kobiet. Paweł Dybek dotarł na metę na wysokiej 9. pozycji!

W trzecim dniu biegaczy czekała największe wyzwanie – trasa licząca 42 kilometry w wulkanicznym krajobrazie. Paweł Dybek ten bieg ukończył na 11. pozycji. Magda potwierdziła swoją dominację na Azorach. Znów była 16. w klasyfikacji generalnej, znów była najlepsza wśród kobiet.

Mielczanka 102 kilometry pokonała w czasie 12:15:34 – dwie godziny wolniej od najszybszego mężczyzny, aż 40 minut szybciej od kolejnej w stawce kobiety! W klasyfikacji generalnej uplasowała się na wysokim 15.  miejscu! Notowanych było 137 zawodników i zawodniczek.

hm


Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Marzec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!