REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Lekkoatletyka


Na Stadionie Miejskim w Mielcu odbył się pierwszy lekkoatletyczny Memoriał imienia Józefa Wójtowicza.


Zawody pamięci zasłużonego mieleckiego trenera lekkiej atletyki, działacza OTG Sokół Mielec, który zmarł przed rokiem, zorganizował klub OTG Sokół przy wsparciu LKS Stal Mielec i MOSiR Mielec. Mityng skupił kilkuset zawodników, którzy startowali w niemal wszystkich konkurencjach. Gwoździem programu Memoriału były jednak zawody chodu sportowego, w klasie Open na dystansie 5000 metrów rywalizacji odbywała się przy sztucznym oświetleniu - to jedyne w kraju zawody chodu rozgrywane po zmroku!

W chodzie OPEN zwyciężyli Grzegorz Sudoł (AZS-AWF Kraków) i Agnieszka Dygacz (AZS-AWF Katowice). Sudoł uzyskał nowy rekord życiowy na otwartym stadionie (19:03.94), natomiast Agnieszka Dygacz (rekordzistka Polski na 20km) również ustanowiła najlepszy wynik w karierze - 21:35.29. Najlepsi zawodnicy klubu OTG Sokół Mielec (organizatora imprezy), a więc Rafał Augustyn (trzecie miejsce) i Paulina Buziak (czwarte miejsce) uzyskali kolejno rezultaty 19:30.86 oraz 22:41.12.

Na starcie na Stadionie Miejskim w Mielcu stanęło aż siedmiu reprezentantów Polski, którzy uczestniczyli w Igrzyskach Olimpijskich. - Ma to swoje przełożenie w znakomitych rezultatach i bardzo szybkim tempie marszu. Mamy nadzieję, że jest to tylko początek tego typu wydarzeń lekkoatletycznych na "perle Podkarpacia" jeśli rozpatrywać stadiony lekkoatletyczne. Aby zwrócić uwagę i zainteresować większą rzeszę ludzi lekkoatletyką należy podnosić rangę zawodów poprzez ich organizację przy blasku jupiterów - powiedział Krzysztof Augustyn, dyrektor memoriału.

Poza konkurencjami chodu sportowego (w których specjalistą był Józef Wójtowicz) zostały rozegrane inne konkurencje lekkoatletyczne wśród których zostało uzyskanych kilka wartościowych wyników.



CZĘŚĆ 1 - KONKURENCJE DODATKOWE I CHÓD SPORTOWY JUNIORSKI

CZĘŚĆ 2 - KONKURENCJA GŁÓWNA, CHÓD SPORTOWY na 5000 metrów OPEN

 

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 



WYNIKI:

KOBIETY

100m K                    
        I seria                wiatr: +1,7   
1        PAKUŁA    Oliwia    1997-08-02    KKS Victoria Stalowa Wola    11.95    +1,7
2        IGNASIAK    Nikola    1998-09-16    CWKS Resovia Rzeszów    12.74    +1,7
3        GUL    Aleksandra    1997-01-19    CWKS Resovia Rzeszów    12.83    +1,7
4        TŁUCZEK    Kamila    1997-05-09    CWKS Resovia Rzeszów    12.83    +1,7
5        SABAT    Anna    1993-11-09    MKL Sparta Stalowa Wola    12.94    +1,7
6        KRAWIEC    Beata    1995-08-29    KKS Victoria Stalowa Wola    12.98    +1,7
7        BEDNARZ    Izabela    1998-03-25    MKL Sparta Stalowa Wola    15.97    +1,7
8        SOCHA    Magdalena    1998-12-21    MKL Sparta Stalowa Wola    14.18    +1,7
        II seria                wiatr: +2,7   
1        PIECHOTA    Agata    1996-01-29    LKS Stal Mielec    13.25    +2,7
2        MAJCHROWICZ    Rena    1997-08-12    CWKS Resovia Rzeszów    13.30    +2,7
        100m K FINAŁ                wiatr: +3,0   
1        PAKUŁA    Oliwia    1997-08-02    KKS Victoria Stalowa Wola    11.92    +3,0
2        IGNASIAK    Nikola    1998-09-16    CWKS Resovia Rzeszów    12.57    +3,0
3        KRAWIEC    Beata    1995-08-29    KKS Victoria Stalowa Wola    12.77    +3,0
4        GUL    Aleksandra    1997-01-19    CWKS Resovia Rzeszów    12.78    +3,0
5        SABAT    Anna    1993-11-09    MKL Sparta Stalowa Wola    12.84*    +3,0
6        TŁUCZEK    Kamila    1997-05-09    CWKS Resovia Rzeszów    12.86    +3,0
7        PIECHOTA    Agata    1996-01-29    LKS Stal Mielec    13.17    +3,0
8        MAJCHROWICZ    Rena    1997-08-12    CWKS Resovia Rzeszów    13.31    +3,0
       
400m K                    
        I seria                   
1        SABAT    Anna    1993-11-09    MKL Sparta Stalowa Wola    58.05   
2        KRAWIEC    Beata    1995-08-29    KKS Victoria Stalowa Wola    58.34   
3        SARNA    Angelika    1997-10-01    KKS Victoria Stalowa Wola    59.82   
4        GAJ    Paulina    1993-01-29    KS AZS AWF Kraków    61.32   
5        BARSZCZ    Aleksandra    1997-11-06    KKS Victoria Stalowa Wola    61.75   
6        SOCHA    Magdalena    1998-12-21    MKL Sparta Stalowa Wola    68.31   
        II seria                   
1        BEDNARZ    Izabela    1998-03-25    MKL Sparta Stalowa Wola    63.29   
2        BRZÓSKA    Agata    1995-12-29    KKS Victoria Stalowa Wola    63.34   
3        KIJOWSKA    Patrycja    1997-01-29    CWKS Resovia Rzeszów    64.02   
4        MAŚLACH    Marta    1995-03-10    KKS Victoria Stalowa Wola    67.82   
       
600m K szkoły podstawowe                   
        I seria (szkoły podstawowe)                   
1        CZAPKA    Emilia    2001-04-12    CWKS Resovia Rzeszów    1:42.77   
2        KROKER    Nadia    2001-01-10    KKS Victoria Stalowa Wola    1:46.50   
3        ZIĘBA    Klaudia    2001-08-19    MKS Stal Nowa Dęba    1:50.93   
4        GOŁĘBIOWSKA    Paulina    2002-03-08    KKS Victoria Stalowa Wola    1:54.82   
5        BURDZY    Julia    2001-08-17    KKS Victoria Stalowa Wola    1:55.77   
6        PIKOR    Natalia    2001-01-01    CWKS Resovia Rzeszów    1:58.47   
7        KOWAL    Karolina    2001-03-23    KKS Victoria Stalowa Wola    2:01.43   
8        DUDEK    Aleksandra    2002-04-16    KKS Victoria Stalowa Wola    2:05.40   
9        ISKRA    Alicja    2001-06-20    KKS Victoria Stalowa Wola    2:06.51   
10        MAŁEK    Dominika    2002-11-16    KKS Victoria Stalowa Wola    2:10.67   
11        MADEJ    Agata    2004-07-13    KKS Victoria Stalowa Wola    2:21.71   
        II seria (gimnazja)                   
1        WIDLIŃSKA    Kinga    1999-09-29    LKS Stal Mielec    1:43.55   
2        PAWŁOWSKA    Natalia    1999-01-01    KKS Victoria Stalowa Wola    1:47.35   
3        SUROWIEC    Ewa    1999-12-25    LKS Stal Mielec    1:47.80   
4        DZIERZOWSKA    Agnieszka    1999-10-21    Witar Tarnobrzeg    1:48.79   
5        KAZIMIERCZAK    Emilia    1999-07-24    LKS Stal Mielec    1:49.61   
6        DZIELIŃSKA    Karolina    2000-01-01    KKS Victoria Stalowa Wola    1:53.15   
7        MATUSIAK    Patrycja    1999-01-01    SMS Mielec    2:09.73   
8        CZUBAK    Oliwia    2000-01-01    Gimnazjum 2 Mielec    2:13.84   
9        BRYŁA    Aurelia    2000-01-01    Gimnazjum 2 Mielec    2:18.77   
10        OFIARA    Anna    1999-01-01    Gimnazjum 2 Mielec    2:23.11   
        MOSIOR    Gabriela    1999-01-01    SMS Mielec    DNF   
       
1500m K                    
        I seria                   
1        WÓJCIK    Anna    1994-05-19    KKS Victoria Stalowa Wola    4:32.17   
2        ŁUKASIEWICZ    Dominika    1994-01-01    THM Ostrowiec Świętokrzyski    4:47.34   
3        BAZAN    Klaudia    1997-12-14    CWKS Resovia Rzeszów    4:48.84   
4        BĄBA    Sylwia    1998-01-05    MKS Stal Nowa Dęba    4:59.43   
5        SERAFIN    Marcelina    1997-09-02    CWKS Resovia Rzeszów    5:11.89   
       
w dal K                    
1        SKIBA    Dorota    1993-04-03    CWKS Resovia Rzeszów    6.03    +1,7
2        SEROKA    Anna    1996-01-01    KKS Victoria Stalowa Wola    4.99    +0,9
3        ZIĘBA    Dominika    1997-05-06    KKS Victoria Stalowa Wola    4.54    +0,7
4        TORBA    Gabriela    2001-09-30    LKS Stal Mielec    4.43    +1,5
5        BOZEK    Wiktoria    2001-08-16    KKS Victoria Stalowa Wola    4.36    +2,1
5        BOZEK    Wiktoria    2001-08-16    KKS Victoria Stalowa Wola    4.27    +1,9
6        KROKER    Nadia    2001-01-01    KKS Victoria Stalowa Wola    4.20    +0,5
       
wzwyż K                   
1        MIREK    Katarzyna    1998-04-27    SKS Kusy Kraków    1.55   
2        SZYMONIK    Marlena    1998-06-14    KKS Victoria Stalowa Wola    1.50   
       
kula K 3kg                   
1        GOLBA    Ewelina    1997-03-25    CWKS Resovia Rzeszów    12.70   
2        MAKAREWICZ    Karolina    1997-12-29    KKS Victoria Stalowa Wola    9.02   
3        WOJTALA    Wiktoria    1997-02-10    KKS Victoria Stalowa Wola    8.42   
       
młot K 3kg          
         
1        MAKAREWICZ    Karolina    1997-12-29    KKS Victoria Stalowa Wola    48.27   
2        WOJTALA    Wiktoria    1997-02-10    KKS Victoria Stalowa Wola    45.95   
       
młot K 4kg                   
1        FURMANEK    Katarzyna    1996-02-19    KKL Kielce    62.08   
2        JACHER    Ewelina    1995-02-22    LKS Stal Mielec    42.40   
3        KUCHARCZYK    Ilona    1996-10-02    LKS Stal Mielec    36.79   
       
chód 3km K                   
1        MĄDRA    Julia    2000-09-27    LKS Stal Mielec    16:12.74   
2        RAŚ    Wiktoria    2000-11-14    LKS Stal Mielec    17:00.38   
3        BARSZCZ    Aurelia    2001-05-02    LKS Stal Mielec    17:44.52   
4        RUSEK    Patrycja    2002-01-21    LKS Stal Mielec    17:50.79   
5        KUBIK    Karolina    2002-08-06    LKS Stal Mielec    18:34.98   
6        JANICKA    Laura    1993-06-19    KS AZS AWF Kraków    19:39.59   
       
chód 5km K juniorki       
           
1        ZDZIEBŁO    Katarzyna    1996-11-28    LKS Stal Mielec    22:44.56   
2        AUGUSTYN    Angelika    1996-01-15    OTG Sokół Mielec    23:46.45   
3        KANTOROWSKA    Barbara    1995-11-14    LKS Stal Mielec    24:04.41   
4        JACHER    Małgorzata    1997-03-15    LKS Stal Mielec    25:16.39   
5        MAJCHROWICZ    Kinga    1995-11-10    CWKS Resovia Rzeszów    25:53.18   
6        AUGUSTYN    Wiktoria    1997-11-04    OTG Sokół Mielec    27:49.28   
7        MŁYNEK    Wiktoria    1998-10-05    LKS Stal Mielec    27:59.13   
8        KALINA    Natalia    1996-07-30    GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl    29:29.08   
9        CETNARSKA    Małgorzata    1998-08-02    KKS Victoria Stalowa Wola    29:50.40   
10        GRĘBOWIEC    Bogna    1997-07-23    KKS Victoria Stalowa Wola    30:40.76   
       
chód 5km K OPEN                   
1        DYGACZ    Agnieszka    1985-07-18    AZS-AWF Katowice    21:35.29   
2        SZWARNÓG    Agnieszka    1986-12-28    KS AZS AWF Kraków    22:06.68   
3        GOLBA    Katarzyna    1989-12-21    AZS-AWF Katowice    22:19.06   
4        BUZIAK    Paulina    1986-12-16    OTG Sokół Mielec    22:41.12   
5        KAPERA    Monika    1990-02-15    AZS-AWF Katowice    22:45.58*   
6        KARAŚ    Jolanta    1989-03-09    AZS-AWF Warszawa    24:53.06   

MĘŻCZYŹNI
       
100m M                   
        I seria                wiatr: +2,1   
1        KALANDYK    Hubert    1994-05-20    CWKS Resovia Rzeszów    10.55    +2,1
2        OLUCHA    Adam    1996-07-04    MKS Stal Nowa Dęba    11.33    +2,1
3        KUBAS    Marek    1998-02-25    CWKS Resovia Rzeszów    11.39    +2,1
4        RĘBISZ    Bartłomiej    1997-03-28    MKS Stal Nowa Dęba    11.70    +2,1
5        JĘDRYSIK    Kacper    1997-03-05    CWKS Resovia Rzeszów    11.91    +2,1
        II seria                wiatr: +2,6   
1        SAŁADIAK    Michał    1996-05-03    KKS Victoria Stalowa Wola    11.73    +2,6
2        JACHYRA    Dawid    1999-03-25    MKS Stal Nowa Dęba    11.78    +2,6
3        PROKOPIUK    Marcel    1999-06-04    MKS Stal Nowa Dęba    12.05    +2,6
        III seria                wiatr: +1,8   
1        DECHNIK    Jakub    2000-01-01    KKS Victoria Stalowa Wola    12.06    +1,8
2        CZACHOR    Rafał    1999-08-08    MKS Stal Nowa Dęba    12.20    +1,8
3        ŁĄCZ    Radosław    1998-04-03    LKS Stal Mielec    12.34    +1,8
4        ZYCH    Patryk    2001-01-25    MKS Stal Nowa Dęba    13.18    +1,8
        100m M FINAŁ                wiatr: +2,7   
1        OLUCHA    Adam    1996-07-04    MKS Stal Nowa Dęba    11.24    +2,7
2        KUBAS    Marek    1998-02-25    CWKS Resovia Rzeszów    11.32    +2,7
3        RĘBISZ    Bartłomiej    1997-03-28    MKS Stal Nowa Dęba    11.74    +2,7
4        JACHYRA    Dawid    1999-03-25    MKS Stal Nowa Dęba    11.87    +2,7
5        PROKOPIUK    Marcel    1999-06-04    MKS Stal Nowa Dęba    11.98    +2,7
6        JĘDRYSIK    Kacper    1997-03-05    CWKS Resovia Rzeszów    11.98    +2,7
7        DECHNIK    Jakub    2000-01-01    KKS Victoria Stalowa Wola    12.15    +2,7
8        CZACHOR    Rafał    1999-08-08    MKS Stal Nowa Dęba    13.46    +2,7
       
400m M                   
        I seria                   
1        OLUCHA    Adam    1996-07-04    MKS Stal Nowa Dęba    50.28   
2        KWAŚNIAK    Kamil    1998-02-22    CWKS Resovia Rzeszów    50.39   
3        KRÓL    Jakub    1997-12-21    LKS Stal Mielec    50.39   
4        KUNC    Grzegorz    1997-07-03    KS AZS AWF Kraków    51.82   
5        FIL    Dawid    1997-05-26    CWKS Resovia Rzeszów    52.89   
        II seria                   
1        SAŁADIAK    Michał    1996-05-03    KKS Victoria Stalowa Wola    51.94   
2        JACHYRA    Dawid    1999-03-25    MKS Stal Nowa Dęba    53.67   
3        PROKOPIUK    Marcel    1999-06-04    MKS Stal Nowa Dęba    55.22   
4        PASELA    Patryk    1998-08-11    LKS Stal Mielec    56.23   
5        GALICA PEREZ     Daniel    2000-01-01    KKS Victoria Stalowa Wola    57.54   
       
1000m M                    
        I seria (szkoły podstawowe)                   
1        NOWORYTA    Krzysztof    2002-01-25    KKS Victoria Stalowa Wola    3:11.65   
2        PETECKI    Mikołaj    2001-01-01    KKS Victoria Stalowa Wola    3:13.00   
3        MANGIONE    Gianmarco    2002-05-10    MKS Stal Nowa Dęba    3:15.04   
4        WDOWIAK    Patryk    2002-05-06    MKS Stal Nowa Dęba    3:30.26   
5        WĘGLARZ    Dominik    2002-01-01    KKS Victoria Stalowa Wola    3:30.67   
6        ŁOPATKA    Maciej    2002-01-01    KKS Victoria Stalowa Wola    3:37.23   
7        ZYCH    Patryk    2001-01-25    MKS Stal Nowa Dęba    3:42.28   
8        PIŁAT    Sebastian    2002-01-01    KKS Victoria Stalowa Wola    3:55.51   
9        CZECH    Piotr    2001-01-01    SP 1 Mielec    3:57.05   
10        SZTUKA    Bartłomiej    2001-01-01    SP 1 Mielec    3:57.07   
11        JAWORSKI    Kacper    2003-06-04    KKS Victoria Stalowa Wola    4:15.11   
12        TOTOŃ    Adrian    2003-05-16    KKS Victoria Stalowa Wola    4:24.60   
13        RYMANOWICZ    Kacper    2003-01-01    SP Malinie    4:39.14   
14        MATUSIAK    Konrad    2002-01-01    SP Borowa    4:39.70   
        II seria (gimnazja)                   
1        LEBIODA    Stanisław    1999-01-01    KKS Victoria Stalowa Wola    2:42.82   
2        PRZYDZIAŁ    Jakub    2000-12-18    CWKS Resovia Rzeszów    2:49.18   
3        TERESZKIEWICZ    Damian    2000-01-01    CWKS Resovia Rzeszów    2:49.64   
4        BAJEK    Wiktor    1999-12-09    CWKS Resovia Rzeszów    2:49.75   
5        KLIMEK    Kacper    2000-01-01    KKS Victoria Stalowa Wola    2:53.96   
6        JACHER    Marcin    2000-01-01    LKS Stal Mielec    3:00.63   
7        MOSKWA    Mateusz    1999-12-05    CWKS Resovia Rzeszów    3:04.03   
8        WDOWIAK    Dominik    2000-09-12    MKS Stal Nowa Dęba    3:23.96   
9        KANIA    Krystian    1998-01-01    Gimnazjum 2 Mielec    3:25.73   
10        MIŁOŚ    Maksymilian        Gimnazjum 2 Mielec    3:30.03   
11        ZYGIEL    Patryk    2000-01-01    Gimnazjum 2 Mielec    3:33.43   
       
1500m M                   
        I seria                   
1        LEPIARZ    Sylwester    1993-01-01    THM Ostrowiec Świętokrzyski    3:59.42   
2        PAWŁOWSKI    Patryk    1993-11-04    MKL Sparta Stalowa Wola    3:59.73   
3        SABAT    Łukasz    1996-08-04    MKL Sparta Stalowa Wola    4:01.03   
4        KURKIEWICZ    Marcin    1995-09-30    KKS Victoria Stalowa Wola    4:01.23   
5        ZIĘBA    Szymon    1999-03-16    UKS Tiki-Taka Kolbuszowa    4:01.27   
6        URBANIAK    Arkadiusz    1998-01-19    MKS Stal Nowa Dęba    4:05.40   
7        GAŁAEK    Piotr    1995-01-01    THM Ostrowiec Świętokrzyski    4:33.52   
        KUNC    Grzegorz    1997-07-03    KS AZS AWF Kraków    DNF   
        MARUT    Wojciech    1996-11-28    KKS Victoria Stalowa Wola    DNF   
       
w dal M                   
1        PĘCAK    Kamil    1995-05-18    KKS Victoria Stalowa Wola    6.56    +1,9
2        BEDNARSKI    Karol    1997-01-01    THM Ostrowiec Świętokrzyski    5.86    +1,1
3        STAFIEJ    Piotr    1999-01-22    LKS Stal Mielec    5.44    +1,9
4        LEWANDOWSKI    Dawid    1998-05-15    LKS Stal Mielec    4.84    +1,4
       
wzwyż M                   
1        KOWALCZYK    Kacper    1995-01-31    KS Wisła Puławy    1.85   
        DELERT    Tomasz    1997-01-01    LKS Stal Mielec    NM   
       
kula M 5kg  
                 
1        KAMIŃSKI    Dawid    1999-06-30    MKS Stal Nowa Dęba    8.27   
2        MIELNIKIEWICZ    Mateusz    1999-04-25    MKS Stal Nowa Dęba    8.23   
       
kula M 6kg                   
1        STÓJ    Bartłomiej    1996-05-15    KKS Victoria Stalowa Wola    17.80   
       
kula M 7.26kg                   
1        GIŻA    Jakub    1985-04-26    LKS Stal Mielec    18.17   
       
młot M 5kg     
              
1        AFTYKA    Grzegorz    1997-05-02    KS Wisła Puławy    57.25   
       
młot M 6kg                   
1        LECH    Kowalski    1961-01-01    LKS Stal Mielec    60.83   
2        FURTAK    Rafał    1995-01-30    KS Wisła Puławy    56.81   
3        MAKAREWICZ    Jakub    1996-03-25    KKS Victoria Stalowa Wola    47.82   
4        STÓJ    Bartłomiej    1996-05-15    KKS Victoria Stalowa Wola    45.95   
       
młot M 7.26kg                   
1        JANUSZ    Sebastian    1995-12-21    LKS Stal Mielec    60.75   
       
chód 3km M                   
1        OBUCHOWICZ    Jakub    1999-07-07    LKS Stal Mielec    16:03.34   
2        KULIG    Maksymilian    1999-02-24    LKS Stal Mielec    17:43.39*   
       
chód 5km M juniorzy                   
1        KUBAS    Marek    1996-11-26    GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl    22:43.93   
2        JACHER    Piotr    1998-07-11    LKS Stal Mielec    24:25.78   
3        TARA    Sebastian    1997-08-04    LKS Stal Mielec    25:16.39   
       
chód 5km M OPEN                   
1        SUDOŁ    Grzegorz    1978-08-28    KS AZS AWF Kraków    19:03.94   
2        FEDACZYŃSKI    Rafał    1980-12-03    AZS-AWF Katowice    19:22.01   
3        AUGUSTYN    Rafał    1984-05-14    OTG Sokół Mielec    19:30.86   
4        SIKORA    Rafał    1987-02-17    KS AZS AWF Kraków    19:58.56   
5        AUGUSTYN    Łukasz    1990-11-29    OTG Sokół Mielec    21:29.98*   
6        GAWROŃSKI    Paweł    1990-04-13    KS AZS AWF Kraków    21:44.65   
7        HERBA    Jakub    1992-02-19    KS AZS AWF Kraków    22:44.35   
8        MELNYK    Oleksiy    1992-06-29    OTG Sokół Mielec    25:29.00   

Sponsorem produktowym była firma ZIAJA, natomiast pozostali sponsorzy to firmy: MPGK Mielec, BIBMOT Mielec - Kazimierz i Stanisław Bik, JANTA - JAN Bąk, GAŚNICA MIELEC -Marek Pieróg, HYDROTOM - Tomasz Kmuk, GEYER-HOSAYA - Katarzyna Juzkiewicz, JAN TARAPATA.

Kolejne informacje wkrótce.

hm
 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2014-06-08 21:24:02) dp68

    Memoriał przy pustych trybunach

    Lekkoatletyka to piękna dyscyplina, którą wszyscy się ekscytują raz na cztery lata z okazji olimpiady. Dla mnie wraca odwieczne pytanie. Po co w takim malutkim Mielcu na nowym stadionie robić bieżnię tartanową dla lekkoatletów, których nikt tu nie będzie nigdy oglądał. Czy nie lepiej było zrobić stadion typowo piłkarski a tą bieżnie zbudować np na Gryfie lub gdzie indziej. ale trudno

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 

 

 




Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!