REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Lekkoatletyka

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, które odbyły się 11-13 lutego 2017r. w Arenie Toruń.

Jako pierwsza rywalizację rozpoczęła Alicja Struzik. Podopieczna Tomasza Torby start w halowych mistrzostwach może zaliczyć do bardzo udanych. W eliminacjach biegu na 60m uzyskała czas 7.95 (dotychczasowy rekord 8.05) i awansowała do ścisłego finału. W finale dystans 60m pokonała w czasie 7.96, zajmując ostatecznie ósmą lokatę.

Na koniec porannej sesji pierwszego dnia Paweł Dulik pobiegł na 2000m. W stawce 30 zawodników zajął 9 miejsce, ustanawiając swój nowy rekord życiowy - 5:55.33.

Sesja popołudniowa zarezerwowana była dla juniorów starszych (do 20 lat). Kinga Widlińska wystartowała w eliminacjach na 800m i po bardzo dobrym biegu z szóstym czasem 2:18.54 awansowała do finału A.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 W drugim dniu zmagań Adrianna Jabłońska  w biegu na 2000m zajęła 10 lokatę, poprawiając swój rekord życiowy na 7:02.34, a Kinga Widlińska w finale na 800m zajęła wysokie piąte miejsce z czasem 2:19.10. Obydwie trenują pod okiem Stanisława Zioło.

Niestety nie udało się Piotrkowi Stafiej awansować do ścisłego finału trójskoku U20. Swój start śmiało może zaliczyć do nieudanych. W jedynym mierzonym skoku Piotrek uzyskał dobry wynik - 13.24, ale niewystarczający na finał i ostatecznie rywalizację zakończył na 9 miejscu.

Ostatni dzień halowych mistrzostw przyniósł wreszcie upragnione medale dla mieleckiego klubu. Julia Mądra z czasem 14:37.61 zdobyła drugie miejsce w chodzie na 3000m. Niecałe dziesięć sekund później na mecie zameldowała się Wiktoria Raś zgarniając brązowy medal. Obydwie zawodniczki poprawiły swoje rekordy życiowe.  Trenerem medalistek jest Marzena Kulig.

Rywalizacji w chodzie na 5000m juniorów starszych nie ukończył Maksymilian Kulig, który został zdyskwalifikowany.

Pechowo zakończył się konkurs trójskoku dla Gabrieli Torby. Faworytka do medalu podczas trzeciej próby uległa poważnej kontuzji i nie była w stanie dokończyć rywalizacji. Odległość z pierwszej próby 11.20 pozwoliła na zajęcie bardzo dobrego, piątego miejsca.

m


 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!