REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

LekkoatletykaRewelacyjnie spisali się zawodnicy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec w zakończonych w niedzielę w Toruniu Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów (U20) i Juniorów Młodszych (U18).

Już pierwsza konkurencja finałowa mistrzostw przyniosła medal dla mieleckiego klubu.  W finale trójskoku juniorek młodszych bardzo dobrze zaprezentowała się Gabriela Torba, która wynikiem z czwartej kolejki – 11.53 zapewniła sobie srebrny medal.

W tym samym dniu po srebro sięgnęła również Wiktoria Raś, która w chodzie na 3000m uzyskała rezultat 15:15.31. W tej samej konkurencji Julia Mądra zajęła piątą lokatę z wynikiem 15:56.71. W kategorii juniorek młodszych także piąte miejsce przypadło w udziale Patrycji  Rusek – 17:06.91 (rekord życiowy).

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 

Drugi dzień mistrzostw świetnie rozpoczęła sprinterka Alicja Struzik, która w eliminacjach biegu na 60m poprawiła swój rekord życiowy na 7.88 i z czwartym wynikiem zakwalifikowała się do ścisłego finału. W finale ustanowiła kolejny rekord 7.84 i ostatecznie zajęła bardzo dobrą piąta lokatę.Koniec drugiego dnia to eliminacje biegu na 800m juniorek i kolejny poprawiony rekord. Tym razem Kinga Widlińska pokazała że na najważniejszych imprezach nigdy nie zawodzi. Poprawiona „życiówka” 2:17.72 wystarczyła na zakwalifikowanie się do finału. W finale Kinga ostatecznie zajęła ósma lokatę.

Ostatni dzień mistrzostw również przyniósł wiele emocji. Kamil Wąż wywalczył pierwszy medal w swojej dość krótkiej sportowej karierze. Podopieczny Tomasza Torby uzyskał w trójskoku wynik 13.75m co pozwoliło na zdobycie brązowego krążka. Rezultat ten jest nowym rekordem Kamila. W tej samej konkurencji Jakub Jachym był ósmy – 12.78 (rekord życiowy).

m

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Luty

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!