REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

LekkoatletykaKilkadziesiąt osób stawiło się w sobotnie przedpołudnie na Górce Cyranowskiej, by przebiec 6-kilometrową trasę, a tym samym wesprzeć małego Kubusia, który cierpi na wrodzoną toksoplazmozę. Zebrane podczas biegu środki trafią na leczenie dziecka.

Stowarzyszenie Zabiegani Mielec wraz z partnerem - Fundacją „Odwaga jest w Tobie” przygotowały bieg charytatywny „Pomóż Misiowi postawić pierwszy krok”. Wydarzenie odbyło się 10 marca 2018 r. w Mielcu i wzięło w nim udział kilkudziesięciu biegaczy.Gdy na linii startu pojawiła się mielecka para niezwykle utytułowanych biegaczy górskich było oczywistym, kto zwycięży w biegu. Niespodzianek nie było – jako pierwszy na linię mety po niewiele ponad 20 minutach dobiegł Paweł Dybek, niewiele później na mecie zagościła pierwsza kobieta – Magdalena Łączak.

Drugie miejsce wśród mężczyzn zajął Dariusz Wolak, a trzecie Dawid Puć. Z kolei wśród kobiet jako druga dobiegła Katarzyna Sumiec, a trzecia była Małgorzata Łącz.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

Ale nie wynik sportowy był w tym biegu najważniejszy. Inicjatywa powstała, by wesprzeć leczenie Kubusia Miśka, urodzonego w maju ub. r. chłopca, u którego zdiagnozowano toksoplazmozę oraz jej następstwa w postaci wrodzonego wodogłowia, okulopatii toksoplazmozowej oraz zaburzeń wielogruczołowych. Chłopczyk przeszedł już zapalenie opon mózgowych, miał powiększone narządy m. in. wątrobę i śledzionę. Obecnie ma zaburzenia rozwoju psychoruchowego.

Właśnie na leczenie Kubusia przeznaczone zostaną wszystkie środki, jakie udało się zebrać podczas biegu – zarówno te pochodzące z opłaty wpisowej zawodników, jak i datków, które wolontariusze zbierali w czasie zawodów.

ks

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!