REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Sport

 • Reaktywacja Aeroklubu

  Inne dyscypliny i wydarzenia

  19-05-2008

  Istniejący od ponad 60 lat Aeroklub Mielecki reaktywował swoje działanie. Po uregulowaniu wewnętrznych spraw, odzyskaniu certyfikatów i pomimo trudności związanych z korzystaniem z lotniska z powodu przeznaczenia jego części przez władze pod zabudowę...
 • Mielec biegał z całą Polską

  Inne dyscypliny i wydarzenia

  19-05-2008

  Kilkaset osób w całym powiecie mieleckim wzięło udział w akcji Cała Polska Biega. Biegano w Mielcu, Wadowicach i Tuszowie. Nie przeszkodziła nawet upalna pogoda.
 • Zabawa na koniec sezonu

  Piłka ręczna

  19-05-2008

  Stal BRW Mielec zagrała mecz towarzyski z Klubem Kibica SPR. W szczypiorniaka grali fani, dziennikarze, działacze. Niespełna 150 kibiców zobaczyło pełne humoru widowisko.
 • Bramka z 45 metrów!

  Piłka nożna

  18-05-2008

  2 do 0 FKS Stal Mielec pokonała Rzemieślnik Pilzno. To mecz piłkarskiej IV ligi podkarpackiej. Bramki padły w drugiej części spotkania.
 • Stal testuje reprezentantkę Polski juniorek

  Piłka siatkowa

  16-05-2008

  Magdalena Jagodzińska z SMSu Sosnowiec była sprawdzana przez trenera Romana Murdzę. Szkoleniowiec siatkarek Stali sprawdzał, czy młoda siatkarka nada się do gry w ekstraklasie.
 • Odzyskać zaufanie kibiców

  Piłka nożna

  16-05-2008

  Piłkarze Stali Mielec grają w sobotę z Rzemieślnikiem Pilzno. Po wpadce w Jarosławiu muszą wygrać. Każdy inny wynik będzie olbrzymią klęską! Zwycięstwo może też odbudować zaufanie, wstrząśniętych po wpadce z JKSem, kibiców.
 • Kibice kontra piłkarze

  Piłka ręczna

  15-05-2008

  W sobotę impreza z okazji zakończenia sezonu piłki ręcznej w Mielcu. Z tej okazji zaplanowano wyjątkowy mecz.
 • Rusza liga tenisowa

  Tenis ziemny

  15-05-2008

  Znów w Mielcu zostanie rozegrana liga tenisa ziemnego. W tym roku zostanie także wyłoniony tenisowy Mistrz Mielca. Trwają zapisy. Znów w Mielcu zostanie rozegrana liga tenisa ziemnego.
 • SPR szuka wzmocnień

  Piłka ręczna

  14-05-2008

  Aż 8 zawodników – kandydatów do gry w SPR Stali BRW Mielec, w ekstraklasie piłki ręcznej mężczyzn, zaprezentowało się w czasie wczorajszego treningu. Kolejni pojawią się dzisiaj. A jeszcze z następnymi trwają rozmowy.
 • Trasa biegu tuszowskiego

  Polska biega, Mielec też

  Inne dyscypliny i wydarzenia

  14-05-2008

  W Mielcu, Wadowicach Dolnych i Tuszowie Narodowym odbędą się imprezy w ramach akcji „Cała Polska Biega”. Biegacze wyruszą na trasy już w sobotę! Każdy może dołączyć!
1  poprzednia  926 | 927 | 928 | 929 | 930 | 931 | 932 | 933 | 934  następna  951

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!