Drugie zwycięstwo piłkarzy Stali Mielec w rozgrywkach drugiej ligi wschodniej.

Garbarnia Kraków – Stal Mielec 1:2 (0:1)

1:0 – Ogar – 39 minuta po efektownym strzale z 25 metrów
1:1 – Kościelny – 54 minuta po podaniu Domańskiego
1:2 – Łętocha – 81 minuta po indywidualnej akcji

Stal Mielec: Bogusław Wyparło – Mateusz Podstolak, Mateusz Załucki, Sebastian Duda, Krystian Getinger – Kamil Kościelny, Sebastian Głaz, Jakub Żubrowski, Damian Buczyński (91. Szymon Kardyś) – Maciej Domański, Sebastian Łętocha (86. Konrad Jaworski)

Garbarnia Kraków: Adrian Jękot – Norbert Piszczek, Marcin Pluta (83. Krzysztof Kalemba), Mateusz Kowalski, Paweł Byrski – Piotr Kaczor (62. Tomasz Kalicki), Jakub Górecki, Karol Kostrubała, Tomasz Metz, Sebastian Leszczak – Tomasz Ogar (68. Mariusz Stokłosa)

Stal Mielec była stroną przeważającą w tym spotkaniu, mielczanie częściej stwarzali sobie sytuacja bramkowe, ale to gospodarze wyszli na prowadzenie. Ogar wykonał niezwykle efektowny i efektywny strzał i nie dał szans Wyparle.

Po zmianie stron mielczanie robili wszystko by wydrzeć gospodarzom punkty. Getinger obił poprzeczkę, wreszcie w 54 minucie Domański świetnie wyłożył piłkę Kościelnemu, który precyzyjnie umieścił piłkę w bramce.

Wtedy uaktywnili się nieco gospodarze. Gra zrobiła się bardzo ciekawa. Znów z dystansu próbował Ogar, ale też huknął Buczyński. W 81 minucie w pole karne z lewej strony wpadł Łętocha, szybko zdecydował się na silny strzał przy którym tym razem bramkarz gospodarzy był bez szans. I Stal przeważała 2:1.

W 85 minucie mogło być 3:1 dla Stali, ale mocne uderzenie Buczyńskiego odbił bramkarz, w 87 minucie mogło być natomiast 2:2. Po faulu Podstolaka gospodarze wykonywali rzut karny. Być może Leszczak wystraszył się stojącego w bramce doświadczonego Wyparły bo mocno chybił.

Stal w ostatnich minutach skutecznie broniła wyniku i wróci do Mielca z trzema punktami, drugim zwycięstwem w czterech meczach drugiej ligi.