REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Piłka nożnaW sobotę 22 kwietnia o godzinie 17:45 na Stadionie w Miejskim w Mielcu mecz Nice 1 Ligi Stal Mielec - GKS Katowice!

To mecz już 27. kolejki sezonu 2016/2017. Stal Mielec jako beniaminek gra o utrzymanie się na zapleczu ekstraklasy, zgromadziła dotychczas 36 punktów, z tego wiosną aż 16. W tej rundzie mielczanie tylko dwa razy schodzili z boiska pokonani. Ulegli 0:1 Chojniczance Chojnice i Sandecji Nowy Sącz, zespołom z pierwszego miejsca w tabeli. GKS Katowice gra o awans do ekstraklasy. Ma 43 punkty, tylko 2 mniej od lidera z Nowego Sącza.

Co ważne zespół z Katowic ostatni mecz rozegrał jeszcze przed Wielkanocą i miał długą, liczącą dziewięć dni przerwę meczową. Stal w środę zagrała zaległy mecz w Nowym Sączu i w efekcie tylko dwa dni może poświęcić na przygotowania do meczu z GKS. Do tego w Mielcu dochodzą problemy kadrowe, w Sączu mielczanie zagrali bardzo osłabieni, skład na GKS do ostatniej chwili będzie niewiadomą.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


- Najistotniejsze by piłkarze się zregenerowali. Wszyscy wiemy jaką mamy sytuację kadrową. Jesteśmy znowu mocno poobijani, szczególnie Krzysztof Drzazga - mówi trener mielczan Zbigniew Smółka. Dodaje, że od zmienników wymaga więcej jakości na murawie. - W różnicy jakości i detalach na boisku wyszło to, że dostaliśmy na Sandecji bramkę. Zmiennicy zagrali w większości pozytywnie, ale byli też zawodnicy, którzy wystąpili słabiej. Będziemy to analizować - zapowiada.

Smółka przestrzega, że w sobotę Stal czeka bardzo trudne spotkanie. - Przyjeżdża do nas najlepszy zespół w tej lidze. Ważna będzie strategia, dyscyplina taktyczna i regeneracja, byśmy fizycznie byli dobrze przygotowani. I najważniejsze by stadion był z nami, można przełamać barierę wytrzymałości przy dopingu jaki jest w Stali Mielec - podkreśla mielecki szkoleniowiec.

Dla bocznego obrońcy Stali Dominika Sadzawickiego mecz z GKS Katowice będzie szczególny. - Spędziłem tam dużo dobrego czasu, od małolata wspierałem na trybunach ten klub, jest bliski mojemu sercu - mówi. Zapewnia, że na boisku sentymenty schodzą na margines. - Mecz jednak jak każdy inny. W każdym meczu musi być 120 procent motywacji i walka do upadłego. Na boisku nic się nie zmienia, gramy jak zawsze o trzy punkty - podkreśla. Chce być dobrze przygotowany do sobotniej potyczki. Przeciw Sandecji zagrał mniej, w trosce o zdrowie. - W środę trener dał mi delikatnie odpocząć. Na sobotę jesteśmy jednak wszyscy na sto procent - dodaje.

Dominik Sadzawicki zaprasza na mecz z GKS kibiców Stali. - Dla wszystkich będzie to ciekawe spotkanie. GKS zawsze elektryzuje, zawsze jest motywacja. Będzie to dobre widowisko - zapowiada.

Na mecz Stal Mielec - GKS Katowice zaprasza także prezydent Mielca Daniel Kozdęba. - To spotkanie dwóch piłkarskich firm, z wielką tradycją, z aspiracjami do ekstraklasy. Ja na pewno będę na trybunach, razem z kolegami mamy plany by się pojawić - przekazuje prezydent Mielca.

Spotkanie poprowadzi sędzia Paweł Pskit z Łodzi.

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!