REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Piłka nożnaW ciągu tygodnia piłkarze Stali Mielec zagrają w sumie trzy mecze wyjazdowe. Te spotkania mogą im zagwarantować pewne utrzymanie się w Nice 1 Lidze jeszcze przed ostatnimi kolejkami sezonu.


WIDEO:Stal po sobotnim remisie 0:0 w Puławach z Wisłą znajduje się na 10. miejscu w tabeli i ma 38 punktów. To lokata na szczycie drużyn zamieszanych w walkę o utrzymanie się na zapleczu ekstraklasy. Na cztery kolejki przed końcem sezonu mielczanie mają 7 punktów przewagi nad miejscem barażowym, które zajmuje zespół z Puław. Biało-Niebiescy są bardzo bliscy utrzymania, ale wydaje się, że jeszcze muszą punktować by już spokojnie myśleć o kolejnym sezonie w Nice 1 Lidze.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 W efekcie już po opuszczeniu z autobusu, w  nocy po przyjeździe z Puław zaczęły się przygotowania do kolejnych meczów wyjazdowych. - Bezpośrednio po powrocie do klubu zastosowaliśmy pierwsze środki odnowy biologicznej. Główny cel to jak najlepiej zregenerować się do kolejnego meczu i przede wszystkim na tym się skupiamy. Jest kilku zawodników z małymi urazami, stłuczeniami. Myślę, że nasz sztab medyczny stanie na wysokości zadania i wszyscy zawodnicy będą gotowi do meczu z Miedzią - mówi Krzysztof Kapelan, trener przygotowania motorycznego FKS Stal Mielec.

Kapelan relacjonuje, że drużyna dobrze czuje się fizycznie, wytrzyma trudy nadchodzących spotkań. - Zespół podkreśla, że jest bardzo dobrze przygotowany. Przepracowali bardzo sumiennie zimę i dobrze to wygląda - komentuje. W mieleckim klubie też bardzo uważnie rozpisane zostały wszystkie trzy wyjazdy. W środę Stal zagra w Legnicy z Miedzią, w niedzielę w Sosnowcu z Zagłębiem. W sumie, między 13 a 21 maja zespół z Mielca pokona 1700 kilometrów. - Mamy wszystko zaplanowane: wyjazdy, menu, żywienie, nawodnienie. Udało nam się załatwić odnowę biologiczną w czasie wyjazdu. Wszystko zostało zaplanowane tak jak powinno to wyglądać - ocenia trener Krzysztof Kapelan.

- Trenerzy mają plan by jak najlepiej nas przygotować. Najważniejsza jest regeneracja, spotkania są co trzy dni i trzeba jak najszybciej odzyskać siły - komentuje obrońca Stali Krzysztof Kiercz. Zapewnia, że zespół z Mielca nie zajmuje się obliczeniami z kim i kiedy może zapunktować by się utrzymać.

- Punktów jeszcze brakuje i kalkulacja będzie jedna: jedziemy do Legnicy po 3 punkty, podobnie w niedzielę. Nie ma żadnych wyliczeń, że zostaną nam inni przeciwnicy. Punkty trzeba zdobywać w każdym kolejnym meczu - podkreśla. Zapowiada, że Stal w każdym meczu - tak jak w Puławach - będzie walczyła o korzystny rezultat, nie ma większego znaczenia czy to Sosnowiec, czy Legnica. - Ciężko to kłaść na szali. Każdy mecz jest inny. Trzeba jak najlepiej się przygotować i zagrać na sto procent - dodaje Kiercz.

Mecz w Legnicy odbędzie się w środę 17 maja o 19:00. W Sosnowcu Stal zagra 21 maja o 20:30 i będzie to ósmy mecz telewizyjny mielczan w tym sezonie. Miedź i Zagłębie liczą się jeszcze w walce o awans do ekstraklasy i mogą to być dla nich mecze arcyważne.

hm
 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Kwiecień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!