REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Piłka nożnaPrzebywający na zgrupowaniu w Turcji piłkarze pierwszoligowej Stali Mielec pokonali w meczu sparingowym zespół z ekstraklasy Kazachstanu.


Piłka nożna, mecz towarzyski
FK AKZHAYIK URALSK – FKS STAL MIELEC 0:1

Primasol Hane Garden Side w Turcji, godz.16.00 (czasu miejscowego)

Bramka:
73 min - Krystian Getinger, z rzutu karnegoSTAL:
99. Radosław Majecki - 3. Krzysztof Kiercz (46'
5. Szymon Przystalski), 8. Tomasz Swędrowski, 9. Mateusz Cholewiak (c), 11. Mateusz Gancarczyk, 16. Josip Soljic, 18. Jakub Arak, 20. Dejan Djermanovic, 23. Krystian Getinger, 33. Maksymilian Banaszewski, 51. Rafał Grodzicki
Rezerwowi: 1. Rafał Strączek - 6. Leandro, 7. Szymon Sobczak, 15. Arkadiusz Górka, 17. Bartosz Nowak, 26. Dominik Sadzawicki, 27. Piotr Marciniec
Trener: Zbigniew SmółkaCzytaj dalej pod reklamą ↓

 

 FK AKZHAYIK URALSK (Orał) to drużyna z ekstraklasy Kazachstanu, zajmuje tam 10. pozycję,

Pierwsza połowa to wyrównana gra, jednak więcej okazji mieli Biało-Niebiescy. Kazachowie postawili Stalowcom twarde warunki i grali dosyć ostro. Przyniosło to nawet czerwoną kartkę w zespole z ekstraklasy Kazachstanu. To jednak jest sparing i mielczanie zgodzili się by rywal kontynuował mecz w komplecie.

Zawody prowadzą rosyjscy sędziowie także przebywający na szkoleniowym zgrupowaniu w Turcji.

Druga połowa rozpoczęła się od dwóch stuprocentowych sytuacji mielczan, niestety zabrakło precyzji. Rywale z Kazachstanu zobaczyli też siódmą żółtą kartkę.

Ostra gra rywali przyniosła w 73. minucie rzut karny dla Stali Mielec, który na bramkę zamienił Krystian Getinger. Faulowany był Mateusz Gancarczyk.

Chwilę później na boisku doszło do przepychanek, arbitrzy sięgnęli po kolejne czerwone kartki dla Kazachów. W efekcie w 78. minucie sędziowie zakończyli mecz ze względu na brutalną grę piłkarzy FK AKZHAYIK URALSK, którzy zobaczyli do tej pory 7 żółtych kartek i 4 czerwone.hm


 
Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Maj

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!