REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Piłka ręcznaW sobotę 18 lutego SPR Stal Mielec rozegra wyjazdowe spotkanie z Gwardią Opole. Początek meczu o godzinie 18:30.

Piłka ręczna, PGNiG Superliga
Gwardia Opole – SPR Stal Mielec

sobota 18 lutego, godz. 18:30
Kompleks Rekreacyjno-Sportowy Gwardia, ul. Kowalska 2, Opole

Obie drużyny znają się bardzo dobrze, gdyż w tym sezonie przyszło im ze sobą rywalizować już dwukrotnie.Po raz pierwszy podopieczni Rafała Kuptela stanęli naprzeciw Stali w Mielcu w ramach rozgrywek PGNiG Superligi. Po pierwszej połowie to „Biało-Niebiescy” prowadzili 14:11 i nic nie zapowiadało katastrofy, jaka zdarzyła się w drugiej odsłonie. To właśnie wtedy mielczanie kompletnie się „zacięli”, co bezlitośnie wykorzystała Gwardia ostatecznie wygrywając 31:23.Drugą okazją do sprawdzenia swoich sił na tle świetnie prezentującego się w tym sezonie rywala był mecz w ramach Pucharu Polski. Tym razem miejscem starcia było Opole, gdzie Stal pojechała przetrzebiona kontuzjami. Mimo tego do samego końca sprawa awansu była otwarta, lecz ostatecznie to gospodarze przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Od momentu wznowienia krajowych rozgrywek po Mistrzostwach Świata zdołano już rozegrać dwie serie spotkań. Tak oto bilans Stali to wygrana z Meblami Wójcik Elbląg (21:20) oraz przegrana z Mistrzem Polski – VIVE Tauronem Kielce po wyrównanej pierwszej połowie (23:35), co nie jest bilansem złym, biorąc pod uwagę, że zdobycie kompletu punktów w obu spotkaniach było planem nieco trudnym do realizacji.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 O wiele mniej powodów do radości ma Gwardia, która została rozbita u siebie przez Orlen Wisłę Płock 21:39 oraz odnotowała sensacyjną porażkę w Elblągu, z tamtejszymi Meblami Wójcik (20:23) rzucając w drugiej połowie zaledwie 5. bramek.

Faworytem sobotniego meczu bez wątpienia są opolanie, którzy posiadają atut własnego boiska, lecz podopieczni Krzysztofa Lipki i Tomasza Sondeja chcą w końcu przełamać niemoc w spotkaniach z Gwardią, która trwa już od zeszłego sezonu.

Wygrana byłaby cenna podwójnie, ponieważ stawką meczu nie są dwa, a trzy punkty, co jest spowodowane faktem, iż oba zespoły znajdują się w tej samej, pomarańczowej grupie, kolejno na 4. oraz 5. miejscu. Stal dzieli jednak od Gwardii aż 9. punktów, lecz wygrana w dużym stopniu pozwoliłaby zmniejszyć tę różnicę, w co mocno wierzą nasi kibice wybierający się na ten mecz.

m 

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!