REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Piłka ręczna

Oświadczenie zarządu mieleckiego klubu.

Zarząd Klubu Tauron Stal Mielec informuje, że z dniem 18 lipca 2012 roku zawodnik Adam Wolański rozwiązał z klubem kontrakt, który obowiązywał do 31 maja 2013 roku. Rozwiązanie kontraktu nastąpiło za porozumieniem stron, na wniosek Zawodnika. Powodem prośby o rozwiązanie kontraktu były względy rodzinne.

Jednocześnie Zarząd Tauron Stal Mielec składa serdeczne podziękowania Adamowi Wolańskiemu za dwa lata owocnych występów w drużynie z Mielca, w której, bez wątpienia, był jednym z architektów największych sukcesów w historii klubu.

PC 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2012-07-19 21:40:07) wsofpol69

  Szkoda,szkoda,szkoda...

  To wielka strata dla zespołu,trudno będzie zapełnić lukę po Adamie.Świetny bramkarz,wiele,bardzo wiele zrobił przez te dwa lata dla Stali,wielki szacun, dziękujemy i powodzenia!!!

 • (2012-07-19 20:19:28) Tomiii

  Wielka szkoda

  No tak wielka strata dla zespołu. Świetny zawodnik, który zrobił naprawdę wiele przez te parę lat dla klubu. Odszedł kolejny filar Stali. Najgorsze jest to, że nabytki nawet w połowie nie rekompensują ubytków. Po ciuchu liczę, na jakieś wzmocnienia-niespodzianki, bo jeśli to już koniec transferów, to znów Stal będzie "najsłabiej" wzmocnioną drużyną w lidze przed sezonem.

 • (2012-07-19 19:00:34) eska

  dziekujemy za to co zrobilews dla naszej druzyny i z nasza druzuna aby w dalszym zyciu dobrze Ci soie powodzilo ....................WIELKIE DZIEKI I WIELKA SZKODA ZE ODCHODZISZ OD NAS..........

 • (2012-07-19 17:07:57) omar77

  ojoj, wielka szkoda :(

 • (2012-07-19 14:02:30) Wisla10

  Pełen szacun...........

  jeśli jest tak jak pisze,że zawodnik i zarząd rozstali się w zgodzie i nie chodziło o kasę to czapki z głów przed zawodnikiem jak i przed działaczami!!!!Niech siatkówka uczy się od was jak się działa dla dobra klubu!!!!!!!!!

 • (2012-07-19 13:48:48) bruno tassi

  Ale shit :(. Trzymaj się Adam i wszystkiego dobrego w dalszej karierze!

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!