REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Piłka siatkowaZespoły młodzieżowe UKS SMS Szóstki w swoich ostatnich meczach odnotowały kolejne zwycięstwa.

Liga Juniorek - runda finałowa


Tylko 45 minut potrzebowały juniorki Szóstki Mielec na pokonanie w meczu wyjazdowym zespołu PBS Bank Sanoczanka Sanok. Mielczanki zwyciężyły w 3 setach, oddając przeciwniczkom w całym spotkaniu 28 oczek.

PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS SMS Szóstka Mielec 0:3 (9:25, 6:25, 13:25)

UKS SMS Szóstka Mielec: Raszek, Gorzkiewicz, Daniluk, Babś, Krycka, Pykosz, Koza (libero), Konieczny, Gomułka, Węgrzyn

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 Liga Kadetek

W sobotę rozegrana została ostatnia runda w lidze kadetek i kolejny komplet zwycięstw na koncie zawodniczek UKS SMS Szóstka Mielec. Tym razem w Dębicy zmierzyły się z zespołami z Tarnobrzega i Dębica.

Pierwszy mecz Szóstka wygrała z KPS Siarka Tarnobrzeg 2-0. Mielczanki grały skoncentrowane, skutecznie w pierwszej akcji jak i na kontrze, popełniały mało błędów. Dobre zawody rozegrała nasza przyjmująca Weronika Nycek, natomiast przyjęcie i obronę trzymała libero Laura Duszkiewicz.

Drugi mecz to formalność w pojedynku z gospodarzem. Debiut w lidze kadetek zaliczyła Aleksandra Gołąb. Przeciwnik jakim była Wisłoka Dębica nie zmusił nas do większego wysiłku, tutaj swoje 5 min miały zmienniczki.

- Ogólnie jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodniczek, teraz ciężka praca przed nami. W finale wojewódzkim gdzie walczy sześć najlepszych ekip a tylko trzy grają dalej jest się o co nic i walczyć  - skomentował trener kadetek UKS SMS Szóstki Mielec Łukasz Dołowacki

UKS SMS Szóstka Mielec - KPS Siarka Tarnobrzeg 2:0 (25:18, 25:12)
UKS SMS Szóstka Mielec - Wisłoka Dębica 2:0 (25:9, 25:5)

UKS SMS Szóstka Mielec: Salach, Działowska, Kantor, Bogdan, Nycek, Turczyn, Duszkiewicz (libero), Chrabąszcz, Kij, Smolicka, Kania, Binek, Gołąb, Walankiewicz (libero

m

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!