REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Piłka siatkowa
W dniach 9-11 marca w Mielcu rozgrywane są półfinały Mistrzostw Polski juniorek w siatkówce. Zmagania te UKS SMS Szóstka rozpoczęła od wygranej z Chemikiem Olsztyn.

Siatkówka, ½ Mistrzostw Polski Juniorek

UKS SMS Szóstka Mielec – UKS Chemik Olsztyn (25:18, 25:21, 25:21)

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

Siatkarki UKS SMS Szóstki w piątek (9 marca) rozpoczęły rywalizację w półfinałach Mistrzostw Polski juniorek. Ich pierwszym rywalem był Chemik Olsztyn. Przez całe spotkanie gra była właściwie wyrównana. W pierwszej partii mielczanki niemal do końcówki partii musiały pilnować wyniku. Dopiero wtedy udało im się odskoczyć na kilka punktów i ostatecznie triumfować 25:18.

Drugi set to wyrównana walka i gra punkt za punkt. Zarówno UKS Szóstce, jak i Chemikowi Olsztyn udało się wywalczyć maksymalnie dwu-, trzypunktową przewagę, ale ostatecznie to gospodynie mogły cieszyć się ze zwycięstwa.

Trzecią partię mielczanki zaczęły pewnie. Szybko zbudowały pięciopunktową przewagę i… zacięły się. Trener Murdza musiał wziąć czas, po którym UKS Szóstce udało się nieco odrobić przewagę punktową. Siatkarki z Olsztyna do końca jednak walczyły, ale podobnie jak w pierwszym secie, UKS SMS Szóstka odskoczyła w końcówce partii i ostatecznie wygrała do 18.

W sobotę kolejny mecz UKS SMS Szóstki. Tym razem ze Spartą Braniewo. Mecz rozegrany zostanie około godziny 17:00 (po zakończeniu pierwszego meczu Chemik Olsztyn – MKS Dąbrowa Górnicza, który zacznie się o godz. 15:00).

m

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Czerwiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!