REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

PływaniePływacy MKS Ikar Mielec z sukcesami zakończyli Zimowe Mistrzostwa Polski juniorów.

Mikołaj Malec został podwójnym brązowym medalistą Zimowych Mistrzostw Polski juniorów 16-letnich w pływaniu na dystansie 200 i 100 m stylem grzbietowym. Zawody rozegrano na pływalni w Gliwicach w dniach 10-12 marca br. Mikołaj wywalczył także awans do finału wyścigów w stylu zmiennym, zajmując ostatecznie siódme miejsce na 400 m i dziewiąte na 200 m. Był także dziewiąty na 50 m stylem grzbietowym.
                                                                                                                                            
Dawid Książnicki wywalczył brązowy medal w wyścigu na dystansie 200 m stylem klasycznym w Zimowych Mistrzostwach Polski juniorów 15-letnich rozegranych w Ostrowcu Świętokrzyskim w dniach 3-5 marca br. Dawid był także szósty na 100 m i ósmy na 50 m w tym samym stylu.

Sztafeta 15-letnich pływaków Ikara Mielec w składzie: Mikołaj Kużdżał. D. Książnicki, Patryk Magda, Krystian Labak zajęła w tych zawodach siódme miejsce w wyścigu 4 x 100 m stylem zmiennym. W finałach B (o miejsca od 11 do 20) walczyła Oliwia Cerlich; zajmując 11 miejsce na 200 m stylem zmiennym, 14 na 400m stylem dowolnym,15 miejsce na 200 m i 16 na 800m tym samym stylem. Do finałów B w stylu motylkowym awansowała w tej imprezie także Oliwia Strugała, zajmując ostatecznie 17 miejsce na 100 i 18 miejsce na 50 m tym stylem.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 W dniach 10 do 12 marca odbyły się w Gorzowie Wielkopolskim odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski juniorów 17 – 18-letnich w pływaniu.  Siedemnastoletni zawodnik Ikara Maksymilian Cerlich w wyścigu na dystansie 200 m stylem zmiennym wywalczył szóste miejsce; w rywalizacji wyprzedziło  go tylko pięciu o rok starszych pływaków, a na 100 m tym samym stylem zajął 11 miejsce. Maksymilian zajął także czternaste miejsce na 50 m stylem klasycznym i 15 miejsce na 100 m tym samym stylem.

Juniorzy 14-letni swoje mistrzostwa Polski rozegrali w Lublinie. Do finałów „A” (o miejsca 1-10) awansowało dwie zawodniczki Ikara Mielec: Julia Gancarz i Wiktoria Malec, zajmując ostatecznie piąte miejsce na dystansach 200 m; Julia stylem motylkowym a Wiktoria stylem grzbietowym. Julia była także siódma na dystansie 100 m motylkiem a Wiktoria ósma na 100 m grzbietowym. Sztafeta 14 – letnich zawodniczek Ikara w składzie: W. Malec, Julia O`Hara, J. Gancarz i Emilia Forczek zajęła także wysokie siódme miejsce w wyścigu 4 x 100 m stylem zmiennym. W finale B pływała także żabkarka Ikara Mielec Julia O`Hara zajmując oststecznie 18 miejsce na 100 m stylem klasycznym.

m


 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Kwiecień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!