REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Nasz Patronat!Na 21 lipca oficjalnie zaplanowana została już kolejna odsłona organizowanego przez Fundację Klub Młodych Liderów, Youthest’u, imprezy łączącej w sobie festiwale baniek mydlanych, kolorów, ognia oraz w tym roku po raz pierwszy, fajerwerków.

W tym roku Klub Młodych Liderów nie szczędzi niespodzianek. Planowane jest wiele atrakcji, których nie doświadczyliśmy w zeszłym roku, m.in. profesjonalny pokaz sztucznych ogni, mający spektakularnie zakończyć imprezę.

Pierwsza edycja festiwalu była dla KML-u strzałem w dziesiątkę. Tysiące mielczan tłumnie zgromadziło się na Bulwarach. - Chcemy po raz kolejny wspólnie pokolorować Mielec. Połączenie trzech, a nawet czterech festiwali w jeden jest unikatowe w skali całej Polski. Z pewnością Youthest będzie najbardziej kolorową i efektowną imprezą tego lata - mówi Izabela Szumełda, koordynatorka festiwalu.

Zabawę, tak jak w zeszłym roku, rozpocznie Festiwal Baniek Mydlanych, które wypuszczane będą przez najmłodszych uczestników wydarzenia w jednym momencie. Rozdanych za darmo zostanie ich około 800 pakietów. Następną, najbardziej wyczekiwaną przez młodzież częścią Youthest’u, będzie Festiwal Kolorów, w trakcie którego przy muzyce serwowanej przez jednego z najlepszych  DJ w Polsce, na sygnał organizatorów w powietrze zostaną wyrzucone kolorowe pyłki Holi, co w połączeniu z tańcem oraz masą zabawy tworzyć będzie jak ostatnim razem niesamowity efekt.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 

Po zapadnięciu zmroku rozpoczęty zostanie Festiwal Ognia, który był finałem ostatniej edycji wydarzenia. Uczestnicy podziwiać mogli wyczyny ogniowych sztukmistrzów, którzy za pomocą jednego z żywiołów stworzyli niecodzienną sztukę. Zakończeniem imprezy będzie przygotowany przez profesjonalną ekipę pirotechniczną, Festiwal Sztucznych Ogni, który w honorowy sposób uwieńczy imprezę.

Klub Młodych Liderów nie zapomniał również o zapewnieniu rozrywki dla najmłodszych. Na Bulwarach rozłożone zostaną liczne dmuchane zjeżdżalnie, a o dobrą zabawę dbać będzie około 20 animatorów. Do ich zadań należeć będzie między innymi malowanie twarzy, skręcanie balonów, tworzenie ogromnych baniek mydlanych, rozdawanie gratisów, organizowanie konkursów dla dzieci i rodzin.

Uczestnicy festiwalu będą mogli odpocząć na leżakach, w strefie chillout’u i foodtruck’ów, która znajdzie się na terenie imprezy.

Aktualnie trwają poszukiwania sponsorów.  - Każdy nowy pomysł, każde ulepszenie, każda atrakcja generuje koszty, na które musimy zebrać środki. Chcemy by Youthest był darmowy i dostępny dla każdego bez względu na zasobność portfela, gdyż każdy zasługuje na pozytywną dawkę emocji i radość. Całość projektu chcemy więc sfinansować z pomocą partnerów, których obecnie poszukujemy – mówi Sebastian Peret, prezes Fundacji KML.

Jeśli chcesz zostać Partnerem YOUTHEST – kliknij tutaj.

Oficjalna strona wydarzenia: www.kmlmielec.pl/youthest

m

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendarium

Kwiecień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: http://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: http://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!