REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Nie przegap

W Apartamentach Zygmuntowska w Bloku C po zmianie projektu budowlanego posiadamy w sprzedaży mieszkania od 24 m2 – 55 m2. W ofercie także inne metraże.Listę apartamentów Budynku C – ZOBACZ TUTAJ

Ponadto w sprzedaży ostatnie mieszkania w Budynkach A i B, zapraszamy po szczegóły do naszego biura - Biuro Centro-Bud Development, Mielec, ul. Szafera 33. Telefon 502 652 602.Inwestycja Apartamenty Zygmuntowska realizowana przy zbiegu ul. Dąbrówki i Zygmuntowskiej obejmująca 4 kameralne budynki: A, B, C i D, posiadające od 16 do 32 apartamentów, dedykowana jest najbardziej wymagającym klientom.

Inwestycja została podzielona na 4 etapy:
     Etap 1 rozpoczęty w II kwartale 2014 roku został zakończony i oddany do użytkowania w IV kwartale 2015 roku.
     Etap 2 rozpoczęty w II kwartale 2015 roku został zakończony i oddany do użytkowania w II kwartale 2016 roku.
     Etap 3 i 4 rozpoczęty w III kwartale 2015 roku planujemy zakończyć w II kwartale 2017 roku - budynek C i w III kwartale 2017 roku – budynek D.Budynki zaprojektowane w sposób zapewniający komfort życia i bezpieczeństwo zostaną zrealizowane w wysokim standardzie obejmującym miejsca parkingowe w garażu podziemnym (z wyjątkiem budynku D), cichobieżne windy od poziomu garażu (z wyjątkiem budynku D), wysoki standard wykończenia powierzchni wspólnych (elewacje, hole, klatki schodowe), systemy monitoringu i dostępu do mieszkań, teletechniki w systemie światłowodowym, itp.

Mieszkania posiadają jeden lub więcej dużych tarasów lub balkonów o powierzchni nawet 30 metrów kwadratowych. Ponadto do każdego przynależy funkcjonalna komórka lokatorska.

Całość inwestycji uzupełnia zagospodarowanie terenu wokół budynków obejmujące wykonanie miejsc parkingowych, zjazdów, terenów zielonych i rekreacyjnych, placu zabaw dla dzieci, oświetlenia itp.

Oferta sprzedaży apartamentów przy ulicy Zygmuntowskiej,
zajrzyj na
www.apartamenty-zygmuntowska.pl


szczegółowe informacje - pod numerem telefonu:
502 652 602Inwestorem jest firma Centro-Bud Development. To znany w mieście developer, który w swojej ofercie ma mieszkania charakteryzujące się dużym komfortem i wysokim poziomem wykończenia. Centro-Bud Development został niedawno nagrodzony za inwestycję budynku mieszkalnego przy ul. Warneńczyka w Mielcu. Obiekt został wybrany jedną z najlepszych tego typu inwwestycji na Podkarpaciu.

LOKALIZACJA APARTAMENTÓW ZYGMUNTOWSKA:Materiał promocyjny.

 Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 

 

 
Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Marzec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM


 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Pushup24.pl   |  Glutamina Odżywki  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2013 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!