Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu!

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

Ankieta

Nie przegap

Firma EUROTECH specjalizuje się w projektowaniu i produkcji dedykowanych, zaawansowanych technologicznie urządzeń i systemów. Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb klienta i doświadczonemu interdyscyplinarnemu zespołowi pracowników, firma z sukcesem wdraża unikatowe produkty i usługi:

• bezzałogowe platformy powietrzne i podzespoły do ich produkcji,
• mobilne urządzenia naftowe,
• podzespoły i wyposażenie dla górnictwa naftowego,
• elektronikę profesjonalną – układy pomiarowe,
  sterujące i akwizycji danych.

Podstawą sukcesu komercyjnego jest wysoka jakość, innowacyjność produktów oraz kompleksowa obsługa od projektu koncepcyjnego poprzez produkcję do posprzedażnej obsługi serwisowej.

Eurotech Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowiskach:

Tokarz

Miejsce pracy Mielec.

Zakres obowiązków:
•    Ustawienie i obsługa tokarki numerycznej i konwencjonalnej
•    Wykonanie części w oparciu o rysunek techniczny
•    Prowadzenie obróbki skrawaniem zgodnie z procesem
     technologicznym
•    Dbanie o prawidłową eksploatację maszyn i urządzeń
     na stanowisku pracy
•    Kontrola jakości wykonanych części

Oczekiwania:
•    Umiejętność obróbki metali na tokarce numerycznej i manualnej
•    Umiejętność analizy i interpretacji rysunku technicznego
•    Wykształcenie min. zawodowe o profilu technicznym
•    Doświadczenie zawodowe (mile widziane)
•    Samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy:
•    Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
•    Atrakcyjne wynagrodzenie
•    Praca w systemie jednozmianowym
•    Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia
     kwalifikacji i samorealizacji
•    Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej
     i stabilnej pozycji rynkowej
•    Pracę z wykorzystaniem najlepszych i najnowszych technologii
•    Dobrą atmosferę w pracy

Ślusarz

Opis stanowiska:

•    Przygotowanie i wykonanie ręcznych operacji ślusarskich
•    Obróbka ślusarska części metalowych w oparciu
    o rysunek techniczny
•    Montaż komponentów zgodnie z dokumentacją techniczną
•    Wykonanie pomiarów z użyciem konwencjonalnych
     narzędzi pomiarowych
•    Dbanie o prawidłową eksploatację  maszyn i urządzeń
•    Kontrola jakości wyrobu

•    Znajomość narzędzi i urządzeń do obróbki ślusarskiej
•    Umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi
•    Wiedza z zakresu budowy i naprawy maszyn
•    Umiejętność spawania mile widziana

Oferujemy:
•    Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

Podania o pracę muszą zawierać zapis: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Ogłoszenie płatne.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31