REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

Ankieta

Nie przegapPolitechnika Krakowska ogłosiła listę kierunków studiów w dodatkowej rekrutacji na rok akademicki 2017/2018. Na bezpłatnych studiach stacjonarnych I stopnia do obsadzenia jest jeszcze 559 miejsc. We wrześniu można się będzie rekrutować m.in. na elekrotechnikę, energetykę, informatykę, inżynierię bezpieczeństwa, biotechnologię, inżynierię środowiska, technologię chemiczną czy gospodarkę przestrzenną.

Dodatkowa rekrutacja rusza 1 września, wcześniej, bo już od 14 sierpnia można się rejestrować na architekturę krajobrazu.

Na studiach stacjonarnych I stopnia wolne miejsca (od kilku do kilkudziesięciu) zostały jeszcze na następujących kierunkach: architektura krajobrazu (Wydział Architektury), fizyka techniczna, nanotechnologie i nanomateriały (Wydział Fizyki, Matematyki i Informatyki), elektrotechnika, energetyka, informatyka (Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej), budownictwo, inżynieria środowiska, odnawialne źródła energii i infrastruktura komunalna (Wydział Inżynierii Środowiska), biotechnologia, inżynieria chemiczna i procesowa, nanotechnologie i nanomateriały, technologia chemiczna (Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej), inżynieria materiałowa, inżynieria bezpieczeństwa, mechanika i budowa maszyn w języku angielskim (Wydział Mechaniczny).

Kandydaci zainteresowani dodatkową rekrutacją na PK dokonują elektronicznej rejestracji poprzez formularz dostępny na stronie uczelni www.pk.edu.pl w dziale „Rekrutacja”. Na studia stacjonarne I stopnia rejestracja będzie możliwa w terminie 1-13 września 2017 r., natomiast na studia niestacjonarne I stopnia potrwa do 18 września. Kandydaci na studia stacjonarne I stopnia na kierunku architektura krajobrazu dokonają rejestracji od 14 sierpnia do 6 września br.

Szansę na podjęcie studiów mają także kandydaci, którzy ubiegali się o przyjęcie na studia I stopnia na PK i którym - dzięki odwołaniu od wyniku matury wniesionemu do Kolegium Arbitrażu Egzaminacyjnego - podwyższony został wynik egzaminu maturalnego z przedmiotu stanowiącego podstawę rekrutacji. Do 30 września 2017 r. mogą oni złożyć wniosek o przeprowadzenie rekrutacji uzupełniającej, a uczelnia uwzględni zweryfikowany wynik matury. Przyjęcie na studia nastąpi, gdy nowy wyniki matury spełni kryteria punktowe, ustalone przez wydziałowe komisje rekrutacyjne w zakończonym postępowaniu rekrutacyjnym. Rekrutacja uzupełniająca na podstawie zweryfikowanego wyniku matury dotyczy wyłącznie rekrutacji na rok 2017/18 oraz tego kierunku studiów, o przyjęcie na który ubiegał się kandydat uprzednio.

Na rok akademicki 2017/18 Politechnika Krakowska przygotowała 3217 miejsc na studiach stacjonarnych I stopnia, a na wszystkich rodzajach i stopniach studiów ponad 5,5 tys. miejsc.

Więcej o uczelni na www.pk.edu.plMateriał promocyjny.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 

 

 
Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 

 

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

 

 PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Mielec Biżuteria Modowa 

 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!