Baza ogłoszeń - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Baza ogłoszeń
REKLAMA
     
REKLAMA

 

ZASADY! CENY!

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Baza ogłoszeń

16-04-2018

Ogrzewanie Podczerwienią

Doświadczona firma z branży grzewczej oferuje montaż i sprzedaż ogrzewania podczerwienią - technologii, która zaczyna rewolucjonizować rynek grzewczy. Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i montażem systemów do ogrzewania podczerwienią. Służymy też fachowym doradztwem. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Poniżej przygotowaliśmy w pigułce przydatne informacje dla naszych Klientów.
Oferowane przez nas systemy ogrzewania podczerwienią można montować na dowolnej powierzchni. Mogą być montowane jako podłogowe np. pod wylewką (parkiety, płytki) pod panele lub podłogi drewniane bądź bezpośrednio pod dywany, wykładziny itp. Ogrzewanie podczerwienią z powodzeniem może być montowane jako ogrzewanie ścienne w przypadku ścian murowanych tradycyjnie, bloczkach silikatowych, drewnianych deskach, boazerii, płytach karton-gips, płytach OSB czy bloczkach Ytong. W zależności od potrzeb możemy go montować również jako ogrzewanie sufitowe pod sufity napinane lub płyty katon-gips.
Najważniejsze korzyści finansowe, które zapewnia ogrzewanie podczerwienią, wynikają z niskich kosztów montażu, eksploatacji i braku start ciepła na przesyle, co ma miejsce w przypadku zamiany energii spalanego gazu lub węgla w wodę do kaloryfera, która dopiero potem ogrzewa powietrze. Oszczędności to nie wszystko, gdyż ogrzewanie podczerwienią zapewnia duże korzyści zdrowotne, co wynika z tego, że dostarczane ciepło jest niezwykle zbliżone do ciepła z promieni słonecznych.
Zapraszamy do kontaktu. Obsługujemy teren całego kraju.
Kategoria: Domy Mieszkania
Rodzaj: Sprzedam
Cena: 1
Imię: Ryszard
Miejscowość: Mielec
Telefon: -
Tel. komórkowy: 730444123
Adres e-mail: -

Warto Wiedzieć!

KANTOR PAPILLON w Galerii NAVIGATOR

Zapraszamy wszystkich do naszego punktu.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

Ogłoszenia

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!