Przybory do sprzątania - które warto kupić? Oferty firm - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Biznes / Oferty firm
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Oferty firmPorządek w mieszkaniu jest bardzo ważny nie tylko w przypadku wizyty gości. Jeśli w poszczególnych pomieszczeniach panuje ład i jest czysto, w znaczący sposób może wpłynąć to na poprawę nastroju domowników.

Aby utrzymać  porządek trzeba wyposażyć się w odpowiednie przybory do sprzątania, które nie tylko przyspieszą różne czynności wykonywane w tym zakresie, ale również sprawią, że będą one dokładniejsze. Do takich przyborów zaliczają się przede wszystkim miotły, mopy, miski, wiadra i ściągaczki do okien.

Miotły – są przydatne przy odkurzaniu podłogi

Miotły są to niezbędne przybory do sprzątania. Istnieją ich dwie zasadnicze odmiany – z trzonkiem (do dużych powierzchni) oraz mniejsze, do których dołączana jest zwykle szufelka.

W miotłach stosowane jest różne włosie. Obok sztucznego,  spotyka się także włosie naturalne, które charakteryzuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia i nie rysuje podłogi.

Mopy i ich odmiany

Mopy pozwalają na szybkie i dokładne czyszczenie podłóg. Z powodzeniem można z ich wykorzystaniem czyścić panele i podłogi drewniane, jak i kafelki. Istnieje możliwość zakupu mopa o różnych końcówkach (płaskich, frędzlowych, paskowych), które mogą być wymieniane.

Ciekawymi rozwiązaniami stosowanymi w nowoczesnych mopach są specjalne systemy wyciskania oraz pojemniki na płyn, wytwarzające przy czyszczeniu charakterystyczną mgiełkę, dzięki czemu chcąc wyczyścić podłogę, nie trzeba ze sobą już nosić ciężkiego wiadra z wodą i płynem.

Miski i wiadra

Miski i wiadra to przedmioty, które mogą mieć różne zastosowanie.  Miski doskonale sprawdza się np. przy wykonywaniu prania ręcznego czy też przy przenoszeniu wypranych ubrań na suszarkę lub linkę.

Wykonane są one z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, które są odporne na uszkodzenie oraz na przeciążenia. Jeśli chodzi o wiadra, oprócz transportowania w nich wody i podlewania roślin w ogrodzie, można także wykorzystać je do mycia okien lub podłogi. W tym drugim przypadku warto postawić na wiadra ze specjalnymi wyciskaczami.

Ściągaczki do okien i ich zalety

Ściągaczki do okien to przybory do sprzątania, które ułatwiają w znaczny sposób mycie okien oraz luster znajdujących się w mieszkaniu. Z niezwykłą precyzją i  bez smug usuwają one detergent i wodę ze szklanych powierzchni.

Zaawansowane ściągaczki posiadają ruchome przeguby, dzięki którym można dotrzeć w trudno dostępne miejsca oraz regulowany kij, który ułatwia czyszczenie wyższych partii okien bez zbędnego wysiłku. Pozwoli to na mycie okien przez osoby o niższym wzroście lub też posiadające różnego rodzaju problemy z kręgosłupem.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!