Rejsomat.pl - najlepsze rejsy w jednym miejscu Oferty firm - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Biznes / Oferty firm
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Oferty firmRynek turystyczny w Polsce dynamicznie się rozwija, a w Internecie pojawia coraz więcej nowych serwisów oferujących niezliczone ilości wycieczek i miejsc noclegowych. Problem pojawia się, kiedy szukamy wciąż jeszcze dość niestandardowych form spędzenia urlopu, takich jak na przykład rejsy jachtem. Do tej pory niewiele portali pozwalało kompleksowo zaplanować taką podróż, ale niedawno powstał Rejsomat.pl, który idealnie wpisał się w niszę rodzimego rynku.

Rejsy - nietypowy sposób zwiedzania świata

W czasach kiedy podróżowanie jest tak popularne, wiele osób ma już na swoim koncie niejedną ciekawą wycieczkę. Niektórzy chętnie wracają do znanych już miejsc, choć większość zdecydowanie bardziej preferuje nowe kierunki. Alternatywą dla tradycyjnych podróży pozostają rejsy morskie. Taka podróż to połączenie komfortowego wypoczynku na nowoczesnym jachcie, wyposażonym w szereg atrakcji, oraz możliwości zobaczenia wielu miast, a nawet kilku krajów. Wszystko zależy oczywiście od trasy oraz długości trwania rejsu, ale dzięki takiej formie przemieszczania się jego uczestnicy na pewno przeżyją nie lada przygodę.

Aby czerpać maksimum korzyści z wakacyjnego wyjazdu, trzeba go jednak wcześniej odpowiednio zaplanować. Tutaj nieoceniony okazuje się Internet i dostępne w sieci wyszukiwarki rejsów. Na takim portalu każdy może szybko sprawdzić, ile kosztują np. rejsy po Adriatyku, a także przekonać się, że niekiedy mnóstwo atrakcji można znaleźć bliżej domu. Dowodem są tu chociażby rejsy po Bałtyku, których programy mile zaskakują niejednego turystę. Jak podkreśla pracownik serwisu Rejsomat.pl, nie każdy z góry wie, czego szuka. Właśnie z myślą o osobach, które interesują rejsy jachtem i te dalekomorskie, powstał wspomniany portal. Dzięki niemu łatwiej wybrać interesujący kierunek, dopasować ofertę do możliwości finansowych, a następnie zaplanować podróż lotniczą oraz zwiedzanie już na miejscu. W przygotowaniu podróży nieoceniona okazuje się tutaj wyszukiwarka lotów, która pozwoli stawić się w porcie w dniu rozpoczęcia rejsu. Z tak zaplanowanej podróży przywieziemy niezapomniane wspomnienia, mnóstwo zdjęć i tematów do rozmowy.

Znajdź najlepsze rejsy

Rejsomat.pl to uniwersalne narzędzie planowania wszystkich etapów wycieczki. Począwszy od założeń ogólnych, jak chociażby wybór destynacji, aż po ustalenie szczegółów, związanych na przykład z rodzajem rejsu. Niektórzy wybierają dłuższe rejsy na Karaibach, podczas gdy innym wystarczy kilkudniowa wycieczka po Bałtyku. Wystarczy wiedzieć, że chce się popłynąć w rejs i określić swój wakacyjny budżet. Wyszukiwarka poprowadzi użytkownika przez kolejne etapy podejmowania decyzji, gdzie i kiedy wejść na pokład oraz dokąd się udać. Dostarczy również praktycznych rad na temat podróżowania po różnych częściach świata.

Gdy zejdziesz na ląd

Rejsy w Chorwacji to okazja, by zwiedzić niezwykle urokliwe miejscowości nad Adriatykiem. Nieco mniej znane, ale coraz popularniejsze są także rejsy w Czarnogórze. Nie trzeba meldować się w jednym kurorcie i spędzać całego urlopu w tym samym miejscu. Wyszukiwarka Rejsomat.pl pomoże wybrać trasę, dzięki której zwiedzi się wiele miast i zobaczy jeszcze więcej. A współczesne jachty pod względem komfortu nie ustępują pokojom hotelowym, a często zapewniają o wiele więcej atrakcji i niezapomnianych przeżyć.

Jeżeli podczas wakacji chce się zobaczyć miejsce narodzin europejskiej cywilizacji, dobrym rozwiązaniem będą rejsy w Grecji, a zwiedzanie zabytków, połączone z wycieczkami przyrodniczymi zagwarantują nam rejsy na Malcie. Osoby bardziej aktywne, szukające przygód morskich, ale chcące się także czegoś nauczyć, profesjonalna wyszukiwarka skieruje natomiast w stronę rejsów szkoleniowych, podczas których, pod okiem doświadczonego skipera, będziemy mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności żeglarskich.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!