Prezenty last minute - 7 pomysłów Oferty firm - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Biznes / Oferty firm
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Oferty firmDo Świąt Bożego Narodzenia zostało coraz mniej czasu. W pośpiechu przedświątecznej gorączki, bieganiny za zakupami, ustalaniem jadłospisu i listy gości przy wigilijnym stole, próbując pogodzić swoje codzienne obowiązki ze świątecznym szałem, nie zawsze udaje nam się wymyślić pomysł na prezenty dla wszystkich swoich bliskich. Przedstawiamy kilka pomysłów na prezenty last minute – kilka praktycznych i trochę bardziej oryginalnych propozycji na te święta!

Zestaw garnków

Dla młodej pary czy może miłośniczki gotowania? Garnki wykonane ze stali nierdzewnej w dużym zestawie, razem z patelnią to praktyczny prezent, który sprawdzi się jako uniwersalny podarunek dla wielu osób. Jeżeli szukasz pomysłu na praktyczny prezent to solidne garnki sprawdzą się idealnie. Każda osoba doceniająca jakość i praktyczność takich prezentów będzie zachwycona.

Robot odkurzający

Mały, nowoczesny i samo jeżdżący odkurzacz będzie wyjątkowym podarunkiem dla każdej zabieganej osoby, ceniącej sobie wygodne rozwiązania, które w prosty sposób oszczędzają czas. Robot ma kilka trybów sprzątania np. wzdłuż ścian. Wjeżdża także pod meble. Podaruj bliskiej Ci osobie chwilę relaksu, podczas gdy jej mieszkanie, będzie odkurzało się samo.

Maszynka

Elektryczna maszynka z ergonomiczną rączką i kilkoma głowicami w kształcie dostosowanym do męskiej brody to przedmiot, z którego ucieszy się nie jeden facet. Dla panów o bujnym zaroście idealnym dopełnieniem takiego prezentu będą kosmetyki do pielęgnacji i wymarzony prezent gotowy.

Czujnik aktywności

Bliska Ci osoba jest bardzo aktywna i wszędzie jej pełno? A może zupełnie odwrotnie, dopiero zaczyna swoją przygodę ze sportowym stylem życia? W obu tych przypadkach na pewno ucieszy się z czujnika aktywności na bluetooth. Bransoletka na nadgarstek będzie śledzić każdy ruch osoby, która ją założy. Zbada sen, policzy liczbę kroków, przebytych kilometrów i zjedzonych kalorii. Dodatkowo ma też funkcję zegarka i przesyła powiadomienia np. o nowej wiadomości SMS. To gratka zarówno dla sportowych świrów jak i osób kochające nowinki techniczne.

Piasek artystyczny/kinetyczny

Dla najmłodszych członków rodziny warto wybrać prezent, który zachwyci całą rodzinę! Piasek kinetyczny, to zupełnie nowy sposób na zabawę w domu. Jest to masa z grudkami, które w palcach reagują jak prawdziwy piasek. Można z niego ulepić dowolne figury. W różnych kolorach, niebrudzący i plastyczny pobudzi malucha do kreatywnej zabawy. Rodzice także będą chcieli wypróbować te niesamowitą zabawkę, ponieważ piasek artystyczny działa bardzo relaksująco na użytkowników.

Szczoteczka soniczna

Szczoteczka soniczna to prezent wyjątkowy, dla osób, które cenią sobie niebanalne rozwiązania. Szczotka dociera do miejsc, do których normalna szczoteczka by nie dotarła, ściera osad i płytkę nazębną oraz bakterie z całej jamy ustnej. Ma wymienne główki dzięki czemu, będzie świetnym, bardzo praktycznym i uniwersalnym prezentem dla całej rodziny!

Odblaskowa obroża

W Święta nie powinniśmy zapominać o żadnym z członków naszej rodziny, dlatego drobny upominek należy się także naszym czworonożnym pupilom. Dla psów i kotów proponujemy odblaskową obrożę, która będzie widoczna z bardzo daleka w ciemności. Podarujemy zwierzętom i ich właścicielom nie tylko ładny gadżet, ale także bezpieczeństwo dla ich milusińskich.

I choć do Świąt zostało jeszcze kilkanaście dni, warto pamiętać, że pośpiech nie jest dobrym doradcą i jak najszybciej powinniśmy rozpocząć kompletowanie prezentów na Boże Narodzenie, tak aby w dzień Wigilii nie musieć biegać po sklepach w celu kupienia upominków dla naszych bliskich.

Więcej o zakupach, aktualnych promocjach i wszystkim co z tym związane dowiesz się na: https://mojagazetka.com/blog/.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!