Nauka angielskiego w USA – doskonałe połączenie nauki i zabawy Oferty firm - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Biznes / Oferty firm
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Oferty firm

Zwiedzenie Stanów Zjednoczonych to marzenie niejednego turysty. Kto nie chciałby zobaczyć wieżowców na Manhattanie, przejść się Aleją Gwiazd w Hollywood czy pograć w siatkówkę na plaży w San Diego? To marzenie można spełnić już we wczesnym wieku, wybierając kursy językowe w USA dla młodzieży. Oprócz aktywnie spędzonych wakacji, młody kursant będzie miał okazję poznać rówieśników z całego świata i opanować wysoki poziom języka angielskiego podczas zajęć z native speakerami.

Nauka na obozie językowym w USA

Skuteczność zagranicznych obozów językowych wynika z kilku czynników. Wyjazdowe kursy najczęściej prowadzone są przez native speakerów, czyli osoby, dla których angielski jest ojczystym językiem. Dzięki temu, nauka odbywa się w całości po angielsku. W ten sposób uczestnicy o wiele szybciej oswajają się z akcentem i zapamiętują nowe zwroty, niż w przypadku zajęć prowadzonych po polsku.

Oprócz nauczycieli, znaczenie dla nauki języka ma też grupa rówieśnicza. Przed wyborem odpowiedniego kursu warto dowiedzieć się, czy lekcje będą prowadzone w międzynarodowych zespołach. Tylko w ten sposób nastolatekpozna rówieśników z całego świata i  szybciej pozbędzie się bariery przed swobodnym mówieniem w języku angielskim.

Poza tym, kursy językowe w USA dla młodzieży są skuteczne również dzięki miejscu, w którym się odbywają. Codzienny kontakt z językiem – na zajęciach, podczas rozmów z innymi uczniami, w sklepach, muzeach i w końcu – z mieszkańcami, to najlepsza metoda na poprawę swojego akcentu i zasobu słownictwa. Najlepszą nagrodą za naukę jest nic innego, jak możliwość swobodnej konwersacji jeszcze w trakcie wyjazdu.
Kurs językowy w USA – na jaki się zdecydować?

Wyjazd do Stanów Zjednoczonych to przede wszystkim wielka przygoda. Nigdzie indziej nie zetkniemy się z taką mieszanką narodowości, kultur, języków i stylów życia. Stany przyciągają różnorodnością: od drapaczy chmur w biurowych dzielnicach Nowego Jorku, po niekończące się plaże w Los Angeles.

Dlatego warto wybrać taki obóz językowy, podczas którego młodzież będzie miała zapewnione wycieczki,obejmujące najciekawsze miejsca w okolicy. Bardzo intensywne kursy, skupione jedynie na nauce języka, mogą mijać się z celem. Uczestnik podszkoli podczas nich swoje umiejętności, ale nie skorzysta z ogromnej oferty rozrywek, jaką oferuje USA. Ofertę można sprawdzić na tej stronie http://smiletrips.pl/obozy-kolonie-jezykowe-za-granica/obozy-kolonie-jezykowe-w-usa-w-stanach/

Czas wolny podczas kursu językowego


Szkoły językowe oferują wyjazdy do największych miast w kraju. Można wyjechać m.in., do Nowego Jorku, San Diego, Los Angeles czy Bostonu. Najlepiej jest zdecydować się na kurs obejmujący wiele zajęć pozalekcyjnych. Może to być zwiedzanie Chinatown, Central Parku i Times Square w Nowym Jorku, wycieczka do studia Warner Bros w Hollywood lub podziwianie zwierząt w zoo w San Diego. Poza zwiedzaniem, szkoły oferują też wiele zabaw i wycieczek integracyjnych. Niezapomnianym przeżyciem dla każdego uczestnika będzie przyjęcie powitalne spędzone w międzynarodowym gronie.

Kursy językowe w USA dla młodzieży to okazja na wyjazd do jednego z najciekawszych krajów na świecie. Spędzenie tego czasu wśród kursantów z całego świata będzie niezapomnianym przeżyciem oraz szansą na zdobycie umiejętności językowych i nawiązanie wspaniałych znajomości.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!