Ściany z efektem „wow”! - fotoobrazy na płótnie sposobem na efektowną i tanią dekorację Oferty firm - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Biznes / Oferty firm
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Oferty firmZaprojektuj własną dekorację, bądź autorem własnego obrazu na płótnie. Wybierz pasujący do wnętrza wzór oraz format. Koniec z przereklamowanymi wzorami z marketów postaw na indywidualizm.

Jeszcze do niedawna na ścianach w wielu mieszkaniach czy domach Polaków wiało nudą. Trzeba bowiem przyznać, że na przykład w latach dziewięćdziesiątych niewiele było takich dekoracji, które można byłoby nazwać designerskimi, ciekawymi, takimi, które coś naprawdę interesującego wnosiłyby do wnętrza. W dzisiejszych czasach świat ozdób naściennych prezentuje się już na szczęście zgoła inaczej. Tysiące twórców i projektantów dbają o to, by każda ściana mogła wyglądać naprawdę wyjątkowo – jeśli tylko właściciele nieruchomości się o to postarają. Na jakie konkretnie dekoracje warto dziś postawić, by nie było nudno i banalnie, by nasze cztery kąty nie wyglądały tak, jak u większości osób, aby czymś pozytywnym się wyróżniały?

Design na najwyższym poziomie na ścianach? Tak!

Okazuje się, że niezwykłe dekoracje ścian to takie, które idealnie komponują się ze stylem i kolorystyką danego wnętrza. Na szczęście bez trudu można dziś odnaleźć szalenie stylowe ozdoby dedykowane przestrzeniom urządzonym w klimacie vintage, jak i rustykalnym, boho, industrial czy też prowansalskim. Inspiracje twórcy czerpią ze wszystkich dziedzin życia, aby zagwarantować Klientom starannie wyselekcjonowane, naprawdę intrygujące i nieprawdopodobnie ciekawe ozdoby na ściany w swoich domach czy mieszkaniach. Można w te sposób ozdobić zarówno pokój dzienny o charakterze reprezentacyjnym, jak i pełną intymności sypialnię, stanowiący wizytówkę domu przedpokój czy też maleńki gabinet przeznaczony do wykonywania obowiązków zawodowych.

Obrazy na ściany każdorazowo powinny dziś łączyć w sobie niezwykły artyzm i zalety typowo praktyczne. Zadbano również o tę kwestię, tworząc je tak, by mogły ozdabiać przestrzeń przez całe lata, niezmiennie prezentując się doskonale. Trwałość i wytrzymałość materiałów, z jakich je stworzono, to gwarancja jakości.

Propozycja dla najbardziej wymagających odbiorców to rzecz jasna stylowe zdjęcia na płótnie, które tworzone są z ponadprzeciętną precyzja i dbałością o szczegóły. Oczywiście przygotowano zarówno modele niewielkich rozmiarów, jak i te bardzo duże, utrzymane  w jasnych oraz ciemnych odmianach kolorystycznych. Dzięki ich różnorodności kupujący mają pewność tego, że znajdą dla siebie to, czego potrzebują.

Intrygująca odmiana ścian na wiosnę

Wielki krokami zbliża się sezon wiosenny, a wraz z nim chęć do zmian we wnętrzach.  Nie trzeba wcale remontować całości, by sprawić, że pomieszczenia staną się odtąd naprawdę ciekawe i niebanalne. Wystarczy tylko w odpowiedni sposób ozdobić ściany, by przekonać się, jak świetne daje to efekty! Niech właśnie dekoracje naścienne najwyższej jakości zdobią je od teraz, a z nudnymi przestrzeniami nigdy nie będziemy mieli do czynienia!Fotoobrazy drukowane

Naszą propozycją na dekoracje ścienne są fotoobrazy drukowane na płótnie. Jest to bardzo efektowna i tania forma dekoracji która ponadto pozwala na pełną personalizację naszej ozdoby. To my decydujemy co będzie motywem naszego dzieła, możemy tutaj wybierać spośród setek profesjonalnych zdjęć. Ciekawym i często wybieranym wzorem są obrazy motywem Wrocławia oraz fotoobrazy Warszawy możemy wykonać wydruk własnej fotografii na płótnie. Ogranicza nas tutaj tylko nasza wyobraźnia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obrazów na płótnie dostępnej na www.fotoobrazy.wroclaw.pl

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!