Jak urządzić mieszkanie pod wynajem? Oferty firm - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Biznes / Oferty firm
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Oferty firmPrzeglądając ogłoszenia z mieszkaniami na wynajem, zwykle zwracamy uwagę na trzy najważniejsze rzeczy. Po pierwsze - cena. Po drugie - lokalizacja. Po trzecie - wystrój. Znalezienie lokalu, który spełni nasze oczekiwania, jest bardzo trudne. A co, jeśli to my chcemy udostępnić lokum wynajmującym? Na co powinniśmy zwrócić uwagę i jak urządzić wnętrze, żeby nie odstraszało potencjalnych najemców?

Starocie precz!

Chcąc zadbać o to, by nasza przestrzeń dobrze się prezentowała i zachęcała ludzi do składania ofert, musimy pamiętać o kilku najważniejszych elementach. Koniecznie pozbądźmy się starych mebli, jaskrawych farb ze ścian i przaśnych dodatków. Zaaranżujmy mieszkanie tak, żeby to nowi domownicy mogli spersonalizować je odpowiednimi gadżetami. Nasz projekt powinien być kanwą, na której uszyją swój dom.

Kluczem do sukcesu jest więc stworzenie przestrzeni jak najbardziej uniwersalnej. Ściany pozostawmy w neutralnych barwach - bieli, szarości, beżu. Na podłogę połóżmy klasyczne panele, które są znacznie tańsze niż drewniane parkiety i sprawdzą się we wnętrzach wynajmowanych. Zrezygnujmy z szalonych pomysłów, drogich materiałów i udziwnień. Tutaj rządzi zasada „im prościej, tym lepiej”.

Prostota górą

W kwestii mebli i dodatków powinniśmy kierować się podobnym myśleniem. Mieszkanie urządźmy tak, by każdy mógł je doposażyć wedle własnego gustu i potrzeb. Niezbędne będą takie elementy jak kanapa, łóżko, stolik, stół obiadowy, kuchenne meble i sprzęty. Do tego prosta i schludna łazienka. Najlepiej zachować je wszystkie w kolorach ziemi, które będą potem świetnie współgrać z tym, co postanowi dokupić nowy lokator.

Nie kierujmy się własnym gustem - postawmy na uniwersalność. Aranżujemy przecież miejsce, które będzie być może służyć różnym ludziom, o różnych potrzeb i innych gustach.

Nowe mieszkania oraz domy możemy znaleźć na witrynie https://www.mieszkaniowi.pl. Skorzystaj z wyszukiwarki nowych mieszkań w całej Polsce.

Rozsądek przede wszystkim


Nie inwestujmy także w bardzo drogie, luksusowe materiały i produkty. Bywa, że najemcy nieszczególnie dbają o to, co zastaną w mieszkaniu. Kupowanie najwyższej jakości włoskich kafli czy wartych dziesiątki tysięcy elementów wystroju nie ma większego sensu. Sprzęt ma być dobry, solidny, nie psuć się. Ale nie musi stanowić przecież designerskiego dzieła sztuki.

To pozwoli nam nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale też nie wystawiać się na niepotrzebny stres. Lepiej zrezygnować z prestiżu na rzecz funkcjonalności i pozbawić się powodów do nerwowego sprawdzania lokatorów i ich poczynań.

Serce domu

Urządzając mieszkanie pod wynajem, skupmy się głównie na wykończeniu kuchni, która dla większości ludzi stanowi serce domu. Pozostańmy przy prostych wzorach, delikatnych barwach, subtelnych fakturach. Nie inwestujmy na siłę w luksusowe baterie, zlewy, marmurowe blaty. Zrezygnujmy też z czerni, na której najmocniej widać kurz i tłuste zacieki.

Blat kuchenny powinien być wykonany z trwałego materiału, najlepiej odpornego na cięcie nożem i wgniecenia. Nie wiemy przecież, czy potencjalny najemca będzie dbał o przestrzeń tak, jak robimy to my.

Urządzając lokal pod wynajem, powinniśmy zachować rozsądek. Tutaj liczy się wygoda, uniwersalność i prostota. Mniej znaczy więcej! Dajmy nowym mieszkańcom szansę na samodzielne dostosowanie wnętrza do ich potrzeb i gustów. Przekażmy im lokum czyste, zadbane i gotowe do stania się domem.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!