Oddaj prowadzenie kadr w ręce specjalistów – zalety outsourcingu Oferty firm - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Biznes / Oferty firm
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Oferty firmOutsourcing kadr i płac to oddelegowanie zadań związanych z tymi kategoriami firmie zewnętrznej, gromadzącej specjalistów w tej dziedzinie. Cennik obsługi kadrowej jest bardzo korzystny w stosunku do samodzielnego utrzymywania stanowisk administracyjnych w strukturze swojego przedsiębiorstwa, dlatego coraz więcej firm decyduje się na takie rozwiązanie. Jakie są największe zalety, płynące z outsourcingu?

Obsługa kadrowo-płacowa – jakie usługi obejmuje?

Obsługa kadrowo-płacowa to wszystkie usługi związane z tymi zagadnieniami, obejmujące sprawy pracowniczo-socjalne, dotyczące wynagrodzeń, a także reprezentacji firmy przed takimi instytucjami, jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych czy Urząd Skarbowy.

Szczegółowe zadania, jakimi może zajmować się firma outsourcingowa http://isp-audyt.pl/uslugi-2/kadry-place/, prowadząca kadry i płace, to:

- wyliczanie wynagrodzeń pracowników, zgodnie z przepisami prawa,

- przygotowywanie listy płac,

- uzgadnianie uprawnień pracownika do urlopu, odszkodowania i odprawy,

- ewidencja urlopów i badań lekarskich,

- przygotowywanie deklaracji podatkowych,

- doradztwo w zakresie prawa pracy i przepisów związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa.

Firmy outsourcingowe zobowiązują się do prowadzenia kadr i spraw płacowych danego przedsiębiorstwa na bieżąco, zapewniając płynność jego funkcjonowania. Niektóre usługi świadczone są regularnie, inne doraźnie, w razie potrzeby.

Korzyści płynące z outsourcingu kadr i płac

Skorzystanie z outsourcingu kadr i płac to wiele korzyści dla firmy przy niewielu wadach takiego rozwiązania. Najważniejsze zalety oddelegowania obsługi kadrowo-płacowej firmie zewnętrznej to:

- duże oszczędności – firma nie musi otwierać lub utrzymywać działu administracyjnego w swojej strukturze, nie musi także zatrudniać jako własnych pracowników osób specjalizujących się w tych zagadnieniach. W ramach outsourcingu przedsiębiorstwo otrzymuje dostęp do grona wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy zajmą się wszystkimi zadaniami związanymi z prowadzeniem kadr i płac, a także doradztwem odnośnie przepisów prawa dotyczących przedsiębiorcy. Można oszczędzić także na specjalistycznych programach do prowadzenia kadr, płac i księgowości, które firma outsourcingowa posiada we własnym zakresie.

- Możliwość skupienia się na głównych zadaniach firmy – obsługa kadrowo-płacowa to czasochłonne zadania, które nie przekładają się bezpośrednio na zarobek i rozwój firmy, a jedynie są potrzebne do podtrzymania jej prawidłowego funkcjonowania. Z tego względu ich oddelegowanie firmie outsourcingowej jest dużą korzyścią dla przedsiębiorstwa i oszczędnością czasu jego pracowników.

Kadry – jak znaleźć outsourcing na wysokim poziomie?

Działania administracyjne firmy, związane z obsługą kadrowo-płacową, nie są obojętne pod względem prawnym, dlatego dopilnowanie prawidłowości wykonywania wszystkich zadań jest kluczowe dla firmy. Niedopatrzenia czy opóźnienia mogą wiązać się z karami finansowymi i nieprzyjemnościami – z tego względu najlepiej zdecydować się na outsourcing płac i kadr w doświadczonej firmie, która może pochwalić się licznymi referencjami.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!