Dlaczego certyfikat ISEGA – dopuszczenie do kontaktu z żywnością jest tak ważny? Oferty firm - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Biznes / Oferty firm
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Oferty firm

Polski rynek środków higienicznych i czystości oferuje klientom szereg produktów. Na rynku pojawiła się absolutna nowość w branży – produkty opatrzone logo Bulky Soft. Bezpieczne, ekologiczne, dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Warszawska firma Higiena Serwis systematycznie urozmaica i wzbogaca swoją ofertę. Od stycznia bieżącego roku na rynku środków i systemów higienicznych pojawiły się doskonałej jakości produkty firmy BulkySoft. Dostępne są w sklepie internetowym  
http://www.higienaserwis.pl/.

Certyfikowane ręczniki papierowe w roli centralnego dozowania – to ważne!

Dopuszczający do kontaktu z żywnością, niezwykle ważny w branży gastronomicznej. Dający pewność użytkownikom, że stosowany materiał jakim jest na przykład papierowy ręcznik kuchenny jest bezpieczny, ekologiczny i pozbawiony metali ciężkich. To ważne, aby stosowane w gastronomii produkty były bezpieczne.

Warszawska firma Higiena Serwis, która wprowadziła na rynek polski nową, doskonałej jakości markę BulkySoft zadbała o to, by taki certyfikat posiadały sprzedawane przez nią ręczniki w roli centralnego dozowania.

Dwuwarstwowy ręcznik w roli BulkySoft Premium, posiadający certyfikat ISEGA, jest doskonałym przykładem tego, że doskonała jakość z gwarancją bezpieczeństwa idą ze sobą w parze. Niezwykle wytrzymały, delikatnie tłoczony, z celulozy wysokiej jakości, czystej i starannie selekcjonowanej. Miękki i delikatny, sam świadczy o swojej jakości. Ręcznik ten posiada perforacje, dzięki czemu możliwe jest precyzyjne odrywanie poszczególnych jego części. Można go używać zarówno do wycierania rąk, jak i innych przedmiotów i powierzchni w częściach gastronomicznych obiektu.

Od produktów oznaczonych określeniem Premium zawsze wymaga się więcej, jednak także oferowany przez sklep internetowy ręcznik w roli BulkySoft Classic charakteryzuje się doskonałą jakością http://www.higienaserwis.pl/bulkysoft-classic-recznik-roli-1w-120-p-2527.html.  Produkt ten można używać na dwojaki sposób – można korzystać z nieograniczonej długości papieru lub też wykorzystać przygotowaną perforację i używać listków o wydzielonej, równej wielkości. Tu decyzja należy do użytkującego. Niezwykle wydajny, ekonomiczny i chłonny. Czegóż można chcieć więcej? A w dodatku posiadający certyfikat ISEGA, dopuszczający produkt do kontaktu z żywnością. Producent zadbał o staranną i dokładną selekcję celulozy, dlatego ręczniki tego typu są ekologiczne, wykonane z czystej celulozy, doskonale absorbują wilgoć, są mocne a jednocześnie, co ważne dla klientów, delikatne dla dłoni.

Certyfikat ISEGA daje klientom pewność co do składników z jakich certyfikowany produkt został wykonany . Potwierdza niejako, że miejsca z którymi żywność może mieć kontakt nie zostaną skażone metalami ciężkimi i innymi zanieczyszczeniami chemicznymi. Ekologia zatem ponad wszystko! Oferowane przez Higiena Serwis papierowe ręczniki w roli posiadają certyfikat ISEGA, dopuszczający do kontaktu z żywnością, dlatego SA tak bardzo polecane do stosowania w tych obszarach. Bezpieczeństwo klienta, ale i pracowników firmy SA niezwykle ważnym czynnikiem decydującym o wyborze produktów.

Co ważne, wszystkie ręczniki w roli oferowane przez firmę Higiena Serwis w Warszawie są kompatybilne z podajnikami i dozownikami Bulky Soft, zatem w łatwy sposób klient może stworzyć perfekcyjnie działający, estetyczny w wyglądzie i funkcjonalny system higieniczny. Podajniki do ręczników i dyspensery do ręczników nie tylko zapewniają komfort użytkowania, są również gwarantem higieny i estetyki miejsca, w którym są używane.

Nowy produkt na rynku

Wprowadzona na polski rynek środków czystościowych i systemów higienicznych marka BulkySoft , oferuje klientom doskonałe produkty w atrakcyjnych cenach. Biorąc pod uwagę, iż ręczniki w roli centralnego dozowania marki BulkySoft posiadają certyfikat ISEGA, dopuszczający ich produkty do kontaktu z żywnością.

Doskonałym przykładem urządzenia przeznaczonego do wydzielania certyfikowanych ręczników marki BulkySoft, jest wykonany z tworzywa ABS dozownik midi.

Jest to dobrze skonstruowane, transparentne urządzenie, pozwalające na jego bieżące uzupełnianie. Ważną funkcjonalnością tego podajnika jest możliwość ustawienia dwóch opcji dozowania. Pierwsza – „bez ograniczeń”, czyli przeznaczona do pomieszczeń i miejsc, gdzie przydadzą się dłuższe odcinki papieru, na przykład do kuchni. Druga - „po jednym odcinku”, niezwykle przydatna w małych biurach,  w siłowniach, sklepach, szkołach czy nawet w zakładach produkcyjnych. W dozowniku midi można także regulować szerokość otworu, przez który wydostaje się ręcznik, co daje kolejną możliwość decydowania, czy będziemy korzystać z ręcznika jedno, dwuwarstwowego.

Marka BulkySoft posiada na wybrane produkty certyfikat ISEGA, w tym także wysokogatunkowe czyściwa przeznaczone do kuchni oraz przemysłu spożywczego.

Posiadany przez BulkySoft certyfikat ISEGA gwarantuje Klientom, iż taki, certyfikowany produkt może mieć kontakt ze świeżą żywnością, taką jak mięso czy ryby. Jest to ważna informacja oraz gwarancja stu procentowego bezpieczeństwa dla Klientów przemysłu spożywczego. Biorąc pod uwagę posiadany przez wybrane produkty marki BulkySoft certyfikat ISEGA, śmiało można stwierdzić, że są to doskonałej jakości, bezpieczne produkty, polecane do restauracji i innych punktów gastronomicznych, w których dbałość o bezpieczeństwo Klienta i jakość używanych materiałów, także w kontakcie z produktami świeżymi, stanowi wartość nadrzędną.

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!