Optymalizacja procesów w przedsiębiorstwie Oferty firm - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Biznes / Oferty firm
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Oferty firmOptymalizacja procesów jest celem każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od jego rozmiarów. Wiąże się ona bardzo często z automatyzacją pewnych schematów i powtarzających się cykli. Jednym z najlepszych kroków, jakie w tym celu może podjąć przedsiębiorstwo, jest wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentacji. Aby jednak posunięcie to nie poszło na marne, istotne jest poprzedzenie go precyzyjną diagnostyką potrzeby danej firmy. W tym celu większość dostawców oferujących systemy DMS implementację takiego rozwiązania poprzedza szczegółową analizą przedwdrożeniową.

Wielu specjalistów uważa, że precyzyjne zdiagnozowanie potrzeb jest najważniejszym etapem w procesie wdrażania elektronicznego systemu obiegu dokumentów. Szczegółowa weryfikacja poszczególnych etapów pozwala na zidentyfikowania słabych punktów, co czyni ją kluczowym elementem optymalizacji procesów. Większość przedsiębiorstw nie jest nawet świadoma, jak wiele czasu oraz środków finansowych może zaoszczędzić zamieniając tradycyjne, papierowe dokumenty na ich elektroniczne odpowiedniki. Wdrożenie takiego rozwiązania pozwala również na wyeliminowanie błędu ludzkiego, który tak często zdarza w działach przeciążonych dokumentacją.

Oprócz oczywistych oszczędności wynikających z optymalizacji procesów, analiza przedwdrożeniowa pozwala również zracjonalizować koszty samej implementacji, ponieważ dzięki niej system nie zawiera żadnych zbędnych wariantów, a wyłącznie te, z których wdrażające go przedsiębiorstwo będzie faktycznie korzystać.

http://www.primesoft.pl/pl/optymalizacja-procesow

Jednakże aby tak ścisłe dopasowanie było w ogóle możliwe, sam system musi być skonstruowany tak, by istniała możliwość manipulowania poszczególnymi jego ogniwami. Przykładem takiego DMS jest system V-Desk stworzony przez firmę Pirmesoft Polska z Poznania. Zamiast powielać ten sam schemat, Primesoft Polska każdorazowo tworzy inne rozwiązanie ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Taka elastyczność czyni go jednym z najchętniej wdrażanych systemów tego typu na rynku. Wpływ na jego popularność ma również fakt, iż jest on niezwykle intuicyjny i łatwy w obsłudze, zaś jego implementacja nie wymaga zakupu drogiego sprzętu. Twórcy oprogramowania szkolą również pracowników, którzy korzystać będą z systemu i cały czas czuwają nad jego prawidłowym działaniem. Co więcej V-Desk doskonale współpracuje z już funkcjonującymi w przedsiębiorstwach systemami, co czyni go najlepszym możliwym wyborem dla menadżerów mających na celu optymalizację procesów w swojej firmie.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!