Bricomarché otwiera się dla mieszkańców Mielca już 18 października. Na klientów czekają liczne atrakcje Lokalny biznes - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Biznes / Lokalny biznes
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Lokalny biznes30 miejsc pracy, dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków, współpraca z lokalnymi dostawcami i akcje społeczne – to główne korzyści, jakie mieszkańcom Mielca, przyniesie nowy supermarket typu „dom i ogród” Bricomarché. W dniu uroczystego otwarcia sklepu, tj. 18 października br., na klientów czekać będzie wiele atrakcji. Ponadto w niedzielę 22 października Bricomarché w Mielcu zaprasza mielczan na rodzinny piknik.

Bricomarché w Mielcu mieści się przy ulicy Legionów 84, w kompleksie handlowym RegBenz. Oficjalne otwarcie sklepu zostało zaplanowane na środę, 18 października br. – Specjalnie na ten dzień przygotowaliśmy dla klientów m.in. ogród zabaw z animatorami, ogromne bańki mydlane, malowanie buziek, balonowe zoo oraz fabrykę bransoletek – mówi Anna Kucharska, współwłaścicielka Bricomarché w Mielcu i dodaje – Z myślą o dorosłych na godzinę 17.00 zaplanowaliśmy natomiast specjalny pokaz gotowania Piotra Kucharskiego, popularnego kucharza z Dzień Dobry TVN z możliwością degustacji najpyszniejszych potraw przygotowanych na żywo.

To nie koniec atrakcji zaplanowanych w związku z otwarciem Bricomarché w Mielcu. 22 października, od godz. 10.00 do 18.00 właściciele sklepu zapraszają na Niedzielny Piknik Rodzinny z Bricomarché z równie ciekawymi, co w dniu otwarcia, animacjami. Ponadto o godzinie 16.00 zostanie rozstrzygnięty konkurs z nagrodami sprawdzający wiedzę na temat działalności Bricomarché.

Bricomarché – po sądziedzku!
Bricomarché to sieć supermarketów typu "dom i ogród" oferująca bliską lokalizację i bogaty wybór artykułów w czterech podstawowych działach: produkty do majsterkowania, materiały budowlane, artykuły dekoracyjne oraz asortyment związany z ogrodem. W ofercie supermarketów znajdują się także usługi dodatkowe, takie jak: transport zakupionych towarów, czy cięcie drewna. Klienci Bricomarché mogą przy tym liczyć na kompleksową obsługę oraz  fachowe doradztwo.

Bricomarché to także przyjazny i zaangażowany sąsiad. Sieć angażuje się m.in. w liczne akcje społeczne Grupy i Fundacji Muszkieterów. Najważniejszymi z nich są Zbieramy Krew dla Polski, Place Zabaw – Muszkieterowie oraz Wakacje z Muszkieterami.

– Chcemy  być jak najbliżej mieszkańców miasta, które jest  i naszym domem, dlatego z pewnością będziemy wspierać naszych sąsiadów m.in. poprzez udział w akcjach Fundacji oraz Grupy Muszkieterów – podsumowuje Paweł Kucharski, współwłaściciel Bricomarché w Mielcu.
   
Informacje o Grupie Muszkieterów w Polsce

Grupa Muszkieterów to obecna od 20 lat na polskim rynku największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród”. Zrzesza ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 374 supermarkety Intermarché i Bricomarché. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest obecnie 15 800 osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii oraz Portugalii.

Więcej informacji o Grupie Muszkieterów, Intermarché oraz Bricomarché w Polsce znajduje się na stronie www.muszkieterowie.pl, www.intermarche.pl i www.bricomarche.plMateriał promocyjny.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!