Lodziarnia Dudek z Mielca jedną z najpiękniejszych na świecie Lokalny biznes - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Biznes / Lokalny biznes
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Lokalny biznes

Brytyjski magazyn „Wallpaper” opublikował listę najbardziej stylowych lodziarni na świecie. W zestawieniu znalazła się lodziarnia mieleckiej starówki.Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Wallpaper to znany magazyn z Wielkiej Brytanii, opowiada o designie i stylu. Międzynarodowy, konsekwentnie inteligentny i niezwykle wpływowy. Przyciąga najbardziej wyrafinowanych odbiorców na całym świecie poprzez ciągłe odkrywanie nowych terytoriów twórczych dla architektury, motoryzacji, mody, podróżowania i projektowania wnętrz.

Lodziarnia Dudek mieszcząca się przy ulicy Mickiewicza w Mielcu wyróżniona została w rankingu najlepszych lodziarniami z całego świata, wśród lokali m.in. z Kanady i Stanów Zjednoczonych. Mielecka lodziarnia wydaje się najmniejszym lokalem z docenionych przez Wallpaper. ZOBACZ RANKINGMarka lodów Dudek, której lodziarnia z Mielca została dostrzeżona, powstała w 1986 roku w Szczecinie. Lodziarnia w Mielcu została zaprojektowana przez duet Pigalopus — Malwinę Borowiec i Karolinę Chodur. - Wnętrze zostało wykończone kaflami z charakterystyczną ladą w kolorze miętowym. Na witrynie oraz nad ladą kuchenną zastosowano folię holograficzną, która tworzy ciekawe efekty świetlne, dopełniając delikatne wnętrze. Ręcznie wykonane elementy dekoracji (donice i ozdoby papierowe) tworzą ciepły klimat, który doskonale kontrastuje z produktami lodziarni Dudek — czytamy na stronie pigalopus.pl.Lodziarnia Dudek
Lokalizacja: Mielec, Mickiewicza
Projekt: Pigalopus / Malwina Borowiec, Karolina Chodur
Dekoracje ( na potrzeby sesji): Mr. Printables
Fot. Przemysław Nieciecki, PIONhm 

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2018-04-16 16:27:27) laciata.krowa

  Dudek zepsuł mi niedzielę

  Problem w tym że niestety im więcej ludzi wystaje w kolejce po lody tym mniej personelowi się nakłada i tym to właśnie sposobem na Osiedlu dostaniesz większą gałkę niż na Starówie a cena ta sama. Nie wiem czy nie jest problemem zainstalowanie wagi by przy kliencie zważyć przygotowaną porcję bo trudno dzieciom wytłumaczyć dlaczego jedno z nich ma większego loda od reszty.

 • (2018-04-09 21:58:11) Hm

  Super DUDEK!!!

  Gratuluje wyróżnienia. Pyszne lody - najlepsze w Mielcu zostawiają daleko w tyle Grycana, Zieloną Budkę (Froneri). Brawo lokalny producent jest w stanie zrobić prawdziwe lody, a nie tą chemiczną mamałygę.

 • (2018-04-09 21:22:43) mieszkaniedrzewieckiego

  W Szczucinie , a nie w Szczecinie.

  pewnie wszyscy wiedzą, o dziwo w oryginalnej wersji napisali poprawnie, a lody zawsze mieli dobre , pamiętam jak jeszcze za starą dychę kupowałem , Szczucin Pozdrawiam.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!