ARP oficjalnie otrzymała tytuł Partnera Akademii Piłkarskiej FKS Stal Mielec [WIDEO, FOTO] Strefa ekonomiczna - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Biznes / Strefa ekonomiczna
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Strefa ekonomicznaW obecności dyrektorów mieleckich szkół podstawowych oraz dziennikarzy prezes FKS Stal Mielec Jacek Orłowski wręczył statuetkę Partnera Akademii Piłkarskiej dyrektorowi mieleckiego oddziału Agencji Rozwoju Przemysłu Krzysztofowi Ślęzakowi.

WIDEO:


Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Agencja została partnerem wspierającym Akademię FKS Stal.  – Tradycje Stali Mielec sięgają czasów powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego, który zapoczątkował dynamiczny rozwój miasta i regionu. Pomysłodawcom COP i twórcom piłkarskiego klubu towarzyszyły podobne wartości: dążenie do bycia coraz lepszym oraz dostrzeżenie i spożytkowanie lokalnego potencjału dla rozwoju. Te uniwersalne zasady były także fundamentem utworzonej przez ARP specjalnej strefy ekonomicznej EURO-PARK MIELEC, która stała się pierwszym spadkobiercą idei COP. Działając biznesowo i odnosząc sukcesy angażujemy się na rzecz projektów, które są ważne dla społeczności lokalnych. Nie ma wątpliwości, że jest nim Akademia Piłkarska. To świetna inicjatywa FKS Stal Mielec, skierowana do najmłodszych mieszkańców Mielca i okolic. Wierzę, że nasze wsparcie dla Akademii zaprocentuje jeszcze większymi sukcesami mieleckiego sportu – powiedział Marcin Chludziński, prezes Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.

Podczas spotkania 21 marca 2018 roku inaugurującego wiosenne rozgrywki w Akademii Piłkarskiej Stali ARP reprezentował dyrektor mieleckiego oddziału, który zarządza SSE EURO-PARK, Krzysztof Ślęzak. - Cieszę się, że nasza spółka Agencja Rozwoju Przemysłu jest partnerem Akademii Piłkarskiej. Kiedyś była WSK PZL Mielec, tworzyła klub sportowy Stal Mielec. My jesteśmy sukcesorem WSK PZL Mielec, jako Specjalna Strefa Ekonomiczna. Naszym zadaniem było zagospodarowanie majątku – co się zdarzyło, pozyskanie inwestorów – co się zdarzyło. Mam nadzieję, że teraz przyszedł czas na społeczną odpowiedzialność biznesu, byśmy mogli Państwa wspierać, by naszym śladem podążali kolejni przedsiębiorcy, postaramy się w tym pomóc – powiedział Ślęzak podczas uroczystego przekazania mu statuetki Partnera.

- Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy zostaną Lewandowskim, Lato, Messim, znanymi zawodnikami. To  jest chęć pozostawienia mielczan w Mielcu, by młodzi ludzie nie uciekali z Mielca, by umieli pracować zespołowo i dążyć do wspólnego celu. Jeśli nie wszyscy dojdą do pierwszej drużyny to jednak wspomnienia zostaną. Ja z łezką w oku wspominam mecz z Realem Madryt sprzed 40 lat, gdzie byłem zaszczyconym tym, że mogłem podawać piłki. Świetnie, że w tę inicjatywę angażują się dyrektorzy szkół i dbają o zdrowie oraz rozwój fizyczny młodego pokolenia, by to pokolenie miało pasję, wspólne zajęcia, świetnych trenerów. Mam nadzieję, że młodzież będzie korzystać z Akademii, to świetna inicjatywa i my postaramy się pomóc wspólnie z przedsiębiorcami – przekazał.

W kameralnym spotkaniu uczestniczyła grupa dyrektorów mieleckich szkół podstawowych, prezydent miasta Fryderyk Kapinos, miejscy urzędnicy oraz przedstawiciele mediów. Wysłuchali krótkiej prezentacji planów Akademii Piłkarskiej FKS Stal Mielec, otwartej na współpracę z wszystkimi zainteresowanymi szkołami i ośrodkami szkolącymi młodych piłkarzy. Mogli też wziąć udział w treningu seniorów FKS Stal Mielec.
Tego dnia Stadion Miejski odwiedzili także uczniowie mieleckich szkół. Również uczestniczyli w treningu pierwszoligowej Stali, zwiedzali obiekty sportowe, skorzystali z okazji by zdobyć autografy i zdjęcia Stalowców.

Inicjatorem współpracy FKS Stal Mielec i ARP jest europoseł Tomasz Poręba. – Chcę bardzo serdecznie podziękować Prezesowi ARP Marcinowi Chludzińskiemu za przyjęcie propozycji współpracy ze Stalą Mielec. Bardzo liczę na to, że przełoży się to także na większe zaangażowanie przedsiębiorców działających w mieleckiej strefie ekonomicznej i wsparcie szkolenia dzieci i młodzieży w naszym mieście. Stal Mielec to prawdziwa marka i wizytówka miasta, znana i ceniona w całej Polsce. Mam pewność, że dzięki kapitalnemu wizerunkowi klubu, rosnącej dzięki wynikom sportowym z miesiąca na miesiąc medialności i popularności miasto Mielec, przy wsparciu Agencji Rozwoju Przemysłu, zyska kolejnych ważnych inwestorów, co przełoży się na nowe miejsca pracy i poprawę warunków życia – powiedział Poręba.

hm


 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!