CASTING Mielec Fashion Time już w poniedziałek! W jury zasiądzie przedstawiciel Agencji Rebel Models Mielec Fashion Time - aktualności - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Mielec Fashion Time / Mielec Fashion Time - aktualności
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Mielec Fashion Time - aktualności

CASTING Mielec Fashion Time - 25 stycznia, poniedziałek, w Restauracji Miastowa ul. Legionów 80. Mielec. Start o godz. 16 – jednak osoby, które nie będą mogły zjawić się punktualnie mogą dołączyć maksymalnie do godz. 19.Rewelacyjną i potwierdzoną już informacją jest obecność przedstawiciela Agencji Rebel Models w składzie jury castingu Mielec Fashion Time. Zofia Czerniakowska, Mistrzynie wizażu Iza Śmieszek-Dorn i Sylwia Jagielska, utytułowana modelka Paris Maziarska oraz fotograf Katarzyna Piszczek.

Dokumenty zgłoszeniowe dla modelelek i modeli dostępne na stronie www.mielecfashiontime.pl w zakładce DOKUMENTY.

Już podczas castingu 25 stycznia (w Restauracji Miastova, ul. Legionów 80 w Mielcu) przedstawiciel Agencji WYTYPUJE WSTĘPNIE modelkę/modela, którzy zostaną zaproszeni przez Rebel Models do współpracy.

Nagrody dla modelek/modeli:
•    3 bony dla Najlepszych na kwotę 1000 zł na zakupy w sklepach Zara
•    lookbook na portfolio dla wygranej modelki oraz modela
•    opieka agencyjna – dla wybranej modelki i dla wybranego modela

Rebel Models to agencja z pasją, determinacją i świeżymi pomysłami. Wyróżnia ją nie tylko perfekcjonizm i błyskawiczny rozwój, ale też indywidualne podejście do każdego z podopiecznych: - Znamy ich możliwości, aspiracje i staramy się stwarzać im jak najlepsze warunki do rozwoju kariery. Postawiliśmy na profesjonalizm, dzięki czemu osiągnęliśmy tak wiele na polskim i międzynarodowym rynku w tak krótkim czasie. Agencja istnieje od 2004 roku - w tym czasie pokierowaliśmy z doskonałym rezultatem ścieżkami kariery wielu znanych modeli i modelek a nasi podopieczni są reprezentowani przez współpracujące z nami renomowane agencje modelek na całym świecie.

Właścicielką Rebel Models jest Monika Smolicz - doskonale znana i rozpoznawana w branży, była modelka, od wielu lat pracująca jako agent modelek w Polsce i za granicą.

Informacje o Agencji dostępne są na stronie: www.rebelmodels.pl i na FB Rebel Models.


25 stycznia o godzinie 16:00 w Restauracji MIASTOVA - CASTING MODELEK I MODELI do wydarzenia Mielec Fashion Time 2016!

Posted by Mielec Fashion Time on 10 stycznia 2016 

 

 


Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!