REKLAMA

REKLAMA

ZASADY

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Forum

Autor Wiadomość
KUSTOSZ (3 wiadomości)
(176.221.122.XXX)
Dodano: 30-07-2018 16:45:53
Witam,czy ktoś mógłby polecić mi jakąś firmę lub osobę z okolic Mielca która wykona ogrodzenie-fundamenty+przęsła po wcześniejszym usunięciu starego ogrodzenia.
kemot18 (250 wiadomości)
(89.231.23.XXX)
Dodano: 31-07-2018 08:20:55
Jeszcze jedno. Nie wiem jak sytuacja u Ciebie wygląda ale ja mialem z jednej strony droge gminna i o ile sie przepisy nie zmienily to powinenes zrobic zgloszenie do wydzialu inżynieri miejskiej w sprawie "budowy" nowego ogrodzenia (ja tez stare usuwalem z fundamentami)....robisz to na zgloszenie 30dni i tyle. Jak sie nikt nie sprzeciwi to po prostu stawiasz nowe. Ja przy tej okazji granice wznowilem dzialki - geodeta. To byl jedyny koszt ale ze byl u mnie balagan z granicami to chcialem to zrobic przy tej okazji....
KUSTOSZ (3 wiadomości)
(176.221.122.XXX)
Dodano: 31-07-2018 10:04:31
Dzięki kemot słyszałem o tej firmie ,ale gdzieś w necie znalazłem na ich temat złą opinie.Ktoś jeszcze miał styczność z tą firmą pana G.Skwary i poleciłby ją? Z tym pismem to mnie totalnie zaskoczyłeś.
karramba221 (171 wiadomości)

(5.172.232.XXX)
Dodano: 31-07-2018 13:30:48
Kemot, a dawno to ogrodzenie robiłeś? Bo w ostatnim czasie dwukrotnie były zmiany przepisów w zakresie prawa budowlanego i teraz jak budujesz ogrodzenie do 2,20 to nigdzie nie musisz zgłaszać. Najlepiej pewnie byłoby upewnić się w wydziale architektury i budownictwa w starostwie
kemot18 (250 wiadomości)
(89.231.23.XXX)
Dodano: 31-07-2018 13:43:19
Jak pisalem na wstepie to bylo 3lata temu...
O wysokosci ogrodzenia do 2.2m to wiedzialem ale od strony sasiadow. Od drogi gminnej WTEDY trzeba bylo przebieg ogrodzenia zatwierdzic (uzgodnic) w wydziale inzynieri i puścić na zgloszenie (moje ogrodzenie nigdzie nie przekroczylo 2.2m) - wysokosc od strony drogi nie miala WTEDY znaczenia bo i tak trzeba bylo to uzgodnic i dac zgloszenie.
Jak jest teraz to nie wiem - mozna dopytac w w/w wydziale UM lub starostwie. Wystarczy pewnie telefon....

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Regeneracja Mielec 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!