REKLAMA

REKLAMA

ZASADY

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Forum

1 | 2  następna  
Autor Wiadomość
Polojust (1 wiadomości)
(77.136.86.XXX)
Dodano: 26-12-2017 12:46:57
Gdzie w Mielcu lub okolicach wybrać sie po fotelik samochodowy ? Gdzie znajdę duży wybór ?
wikik (214 wiadomości)

(87.206.123.XXX)
Dodano: 26-12-2017 14:40:42
Oglądnij w Mieszku a kupić możesz w necie.
student (171 wiadomości)

(31.0.125.XXX)
Dodano: 26-12-2017 23:43:41
Największy wybór OLX
karma11 (15 wiadomości)
(87.116.255.XXX)
Dodano: 28-12-2017 21:53:54
Przez takie "inteligentne" rady jak od wikik niedługo nigdzie nie będziecie mgli obejrzeć fotelików ani niczego, bo wszystkie sklepy padną, jak będą do nich przychodzili tylko "oglądacze", a potem kupowali w necie u gościa, który ma sklep w domu i nikogo nie musi zatrudniać. Bardzo krótkowzroczne myślenie - dziś zaoszczędzisz 20 zł a za pare lat "wtopisz" 500 zł, jak kupisz coś, co jest piękne na obrazku, a w rzeczywistości to szmelc - tylko, że przekonasz się o tym, jak już kupisz, bo nigdzie tego nie będzie można obejrzeć fizycznie. Włączcie ludzie myślenie
maazik (35 wiadomości)

(185.39.160.XXX)
Dodano: 29-12-2017 14:58:45
Przez takie "inteligentne" rady jak od wikik niedługo nigdzie nie będziecie mgli obejrzeć fotelików ani niczego, bo wszystkie sklepy padną, jak będą do nich przychodzili tylko "oglądacze", a potem kupowali w necie u gościa, który ma sklep w domu i nikogo nie musi zatrudniać. Bardzo krótkowzroczne myślenie - dziś zaoszczędzisz 20 zł a za pare lat "wtopisz" 500 zł, jak kupisz coś, co jest piękne na obrazku, a w rzeczywistości to szmelc - tylko, że przekonasz się o tym, jak już kupisz, bo nigdzie tego nie będzie można obejrzeć fizycznie. Włączcie ludzie myślenie

Włączcie myślenie !!! Masz rację, dlatego jest coś takiego jak zwrot do 14 dni od zakupu na odległośc.
Dlatego wybieram InPost - zwrot gratis.

Włączcie myślenie, kupujcie w sieci!
Logan (141 wiadomości)
(37.248.156.XXX)
Dodano: 29-12-2017 19:49:14
Tak, tak, chodźcie, oglądajcie, kupujcie w necie i oddawajcie, a później biadolenie, że Mielec dziura i nic nie ma, tylko trzeba do Rzeszowa albo dalej jeździć, jak coś się chce szybko, od ręki kupić.
kemot18 (244 wiadomości)
(89.231.158.XXX)
Dodano: 29-12-2017 20:31:03
Jest racji w tym co "obie strony" się tutaj rozpisują.
Ja powiem tak: byłem i chciałem u nich kupić to co potrzebowałem dla dziecka. Sprawdziłem też ile to coś kosztuje w jakimś tam sklepie (przez ceneo). Różnica w cenie uwzględniajac koszt dostawy do Mielca kurierem (nie inpostem) była prawie 30% wartości.
Zapytałem w sklepie czy dostanę jakąś zniżkę bo jestem zainteresowany kupnem. Pani burknęła że nie bo taka jest cena i koniec.
Czyli co miałem kupić w Mieszku 30% drożej żeby sklep się utrzymał ?
Dla mnie to 30% różnicy to jest sporo - kupiłem w necie.
Podobnie było kiedyś przy sprzęcie ogrodniczym: facet mówił że nie spuści nic. Brałem kilka "kwiatów w donicach" i chciałem jeszcze kupić sprzęt. Nie spuścił ani złotówki.
Sorry jego strata - nie moja....
Negocjacje w Mielcu są żadne - mówisz sprzedawcy że chcesz kupić i normalnie pytasz się o zniżkę w końcu to nie market gdzie ceny są "sztywne" (co też nie jest prawdą). Oni mają Cię w nosie, to co ja mam ich wspierać żeby nie upadli - chyba coś się komuś pokręciło....
Edytowany 1 razy (Ostatnio: 2017-12-29 20:32:01).
maazik (35 wiadomości)

(94.254.154.XXX)
Dodano: 30-12-2017 06:55:32
Nikt nie zabrania aby sklepy z Mielca miały sprzedaż dodatkowo przez Internet. Problem jest dokładnie w tym, że sklepy chcą zarobić dużo i szybko.
A myślenie: sprzedam 1 rzecz, zarobie 50zl brzmi lepiej niż sprzedam 10 rzeczy i na każdej zarobie 5zl.

Przykładem jest młynek do kawy Bosha. W Mielcu cena 100zl a na Internecie 68zl z przesyłką (zwrot gratis). Jak by w Mielcu był za 75zl to by nie było szukania w Internecie. Więc jeśli młynek kosztuje 50zl plus zarobek gościa z sieci, koszty wysyłki i opłaty allegro, to zarabia może 10zl na nim. A w Mielcu zarobek 50zl ...
Damjan (78 wiadomości)

(213.136.245.XXX)
Dodano: 30-12-2017 10:49:41
Ja również chodzę po sklepach szukam jak coś znajdę zapytam o produkt sprzedawcę a on yyyyyy....yyyyyy nie ma zbyt wiele wiedzy.
Aby pokazać że jest osobą kompetentną na odpowiednim stanowisku idzie i pokazuje mi inny produkt.
Dlatego szukajcie w Internecie produktów do sklepu idźcie ogladnijcie z bliska można dotknąć i wyjść.
Cena będzie niższa w necie jakoś ta sama co w sklepie.
Więc po co przepłacać u mieleckich cwaniaków
biedron1 (11 wiadomości)
(46.186.20.XXX)
Dodano: 30-12-2017 19:05:13
Można pooglądać w Mieszku koło Hali Targowej i w BenBaby na przeciw Straży
1 | 2  następna  

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Regeneracja Mielec 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!