REKLAMA

REKLAMA

ZASADY

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Forum

1 | 2  następna  
Autor Wiadomość
milena.dobosz (3 wiadomości)
(185.39.160.XXX)
Dodano: 06-06-2018 11:21:27
Hej dziewczyny,

Szukam pilnie dobrej makijażystki z okolic Mielca. Macie kogoś godnego polecenia?
Z góry dzięki za odpowiedź.
martus88 (2 wiadomości)

(145.239.91.XXX)
Dodano: 06-06-2018 11:48:33
Osobiscie moge polecic Pania Agnieszke. Robilam niedawno u niej makijaz slubny i bylam bardzo zadowolona.
www.mobilna-kosmetolog.pl tam znajdziesz numer
--domini84-- (1 wiadomości)
(79.137.68.XXX)
Dodano: 06-06-2018 13:01:58
przerabiałam większość salonów w mielcu: Gabrielle, Yasumi, Orchidea, Lotos. Niby wszystko okej ale odnoszę wrażenie że robionę jest to wszystko byle zrobić, skasować i następna klientka. Jak ktoś lubi taką atmosferę to nie powinien czuć się rozczarowany.
Ja wole bardziej kameralnie. Panią Agnieszkę przerabiałam. Byłam u niej na mezoterapi mikroigłowej, na oczyszczaniu twarzy i na 2 makijażach. Super atmosfera i podejście do klientki. Zabiegi na wysokim poziomie. Mogę ją z czystym sumieniem polecić.
Równie dobra i godna polecenia jest Pani Klaudia Babula. Siostra się u niej maluje i bardzo łade makijaże.
(185.39.160.XXX)
Dodano: 07-06-2018 10:40:09
Dzięki wielkie za odpowiedź. Jestem umówiona na sobotę do Pani Agnieszki. Także dam znać jak efekty :) Dzięki jeszcze raz:*
librad (1 wiadomości)
(89.64.26.XXX)
Dodano: 08-06-2018 13:56:55
Witam wszystkich.
Chciałam się odnieść do wypowiedzi osoby o nicku domini84. Prowadzę mały salon kosmetyczny od 11 lat, jestem pracodawca, jak i pracownikiem. Moja praca to mój drugi dom. Często pracuje od 6 rano do późnych godzin nocnych, i wiele razy trudno pogodzić wszystko. Praca ta wiąże się tez z ciągłym dokształcaniem, bo branża się rozwija. Ja rozumiem, ze nie każdemu się trafi w gust, bo mi tez się to zdarza. Każdy ma inne potrzeby i opinie. Komentatorka pisze, ze "woli atmosferę bardziej kameralną" i ja to szanuje. Natomiast obraza mnie stwierdzenie, ze "robione jest to wszystko byle zrobić, skasować i następna klientka". Wkładam w moja prace dużo serca, czasu i poświecenia i nie wyobrażam sobie pracować w innym zawodzie. Każdego traktuje z szacunkiem, i oczekuje tego samego. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i niezadowolonych 🙂
Iwona Studio Kosmetyczne Gabielle
daga79 (2 wiadomości)
(37.233.103.XXX)
Dodano: 08-06-2018 20:46:58
uderz w stół a nożyce się odezwą :)
Ja również miałam okazję być u Pani na makijażu i odniosłam dokładnie takie same wrażenie jak --domi84--. Niestety ja miałam pecha bo po ok 4 h mój makijaż zaczął płynąć. Fakt, że było wtedy upalnie ale oczekiwałabym bardziej trwałego efektu. Dzięki Pani wypowiedzi powoli domyślam się jaki jest tego powód. Pracując tyle godzin co Pani podaje ciężko jest zachować odpowiednie skupienie i koncentrację a jednak wykonanie dobrego makijażu tego wymaga. Doskonale wiem jak człowiek reaguje po 8 h pracy, gdy do końca zostały jeszcze 4h. Jedyne o czym wtedy człowiek myśli to jak najszybciej skończyć.
Na pocieszenie dodam że makijaż naprawdę był ładny, szkoda tylko że nie trwały.
Dori Solla (2 wiadomości)
(85.59.40.XXX)
Dodano: 09-06-2018 02:00:48
Niestety, ale musze sie wypowiedxiec, co prawda nie na temat makijazu, bo nie uzywam, bo kobiety sie nie zastanawiaja ile ta "tapeta" zawiera skladnikow chemicznych, ale to moja opinia, kazdy dba o zdrowie na swoj sposob, ale wracajac do tematu, korzystam z innych zabiegow estetycznych, w lecie tez obowiazkowo manicur i pedicur, znam Pania Iwone, i uwazam, ze jest przesympatyczna, i jak przyjezdzam,( bo pracuje we Wloszech i tu przyjezdzam co 3-4 tygodnie), to nigdy mi nie odmowila wizyty, nawet na ostatnia chwile, co bardzo sobie chwale i doceniam i nigdy nie zauwazylam, zeby pracowala na odczepne, a wierzcie mi jestem troche przewrazliwiona i potrafie sie czepiac, troche tego nabylam chyba z Wloch....
daga79 (2 wiadomości)
(37.233.103.XXX)
Dodano: 09-06-2018 16:02:19
Słowo kluczowe to makijaż :) Nie wypowiadam się na temat innych umiejętności Pani Iwony bo nie maiłam okazji z nich skorzystać. Temat dotyczy makijażu i osoba zakładająca go chce poznać zdanie innych kobiet "gdzie w Mielcu makijaż". Możliwe że Pani Iwona super maluje paznokcie itp. Może to właśnie tutaj czuje się najlepiej. Nie każdy jest alfą i omegą i nie każdy musi być idealny we wszystkim co robi. To zrozumiałe. Jeśli chodzi o makijaż to tak jak napisałam wcześniej: był on ładny ale bardzo nietrwały. Idąc do kosmetyczki i płacąc za makijaż oczekuję że po wyjściu z salonu utrzyma się on na twarzy. Prosta sprawa.
Reasumując, byłam u Pani Iwony na makijażu i nie jestem zadowolona z efektu. milena.dobosz szukała godnej polecenia makijażyski więc napisałam jej swoje zdanie na temat salonu w którym ja robiłam makijaż. Dziękuję za uwagę :)
(185.39.160.XXX)
Dodano: 13-06-2018 07:39:56
Hejka,
Tak jak obiecałam daje znać z efektów. A więc, makijaż super, widać świeżość i profesjonalizm w tym co Pani Agnieszka robi. Nie było też żadnego problemu jeśli chodzi o jego trwałość. Do tego osoba bardzo komunikatywna i wesoła :) Jeżeli zastanawiacie się gdzie udać się na makijaż to gorąco polecam.
Dori Solla (2 wiadomości)
(85.59.40.XXX)
Dodano: 13-06-2018 12:28:07
Pracuje w marketingu, i znam troche "sztuczek marketingowych", i w moim odczuciu te "polecenia" najpierw sprytnie i troche agresywnie wyeliminowaly kilka salonow mieleckich (konkurencje), a potem nakierowano na wlasciwy. Zostala podwazona rzetelnosc pracy kilku salonow. Forma "zdrowego" polecenia skupia sie na pozytywach polecanej firmy, a nie na negatywach konkurencji. Dlatego poczulam sie w obowiazku, zamiescic moja opinie o pracy jednego, ktory znam, chociaz, jak zaznaczylam, o makijazu nie mam zdania. Nie znam takze wymienionych powyzej salonow, ale postaram sie poznac. Tym samym nie podwazam niezadowolenia klientek, w temacie makijazu, bo to prawda, nie kazdy wszystko robi dobrze. Po prostu z racji mojej pracy, w stylu takich wypowiedzi wlacza mi sie "czerwona lampka", bo to wpisy anonimowe. Najlepsze polecenia, to "poczta pantoflowa", wszelkie grupy, np. FB, fora, gdzie wpisy nie sa anonimowe, bo w ten sposob unika sie nieuczciwych praktyk.(np. https://m.facebook.com/groups/174468406290374?view=permalink&id=371093969961149 )
Przepraszam pania milena.dobosz (autorke zapytania) jesli zamieszalam. Dziekuje
1 | 2  następna  

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Regeneracja Mielec 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!