REKLAMA

REKLAMA

ZASADY

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Forum

Autor Wiadomość
lena161 (1 wiadomości)
(83.3.82.XXX)
Dodano: 13-01-2016 09:43:54
Witam
Czy ma ktoś namiary na dobrego dietetyka? Nie chodzi mi o schudnięcie a nabranie kilku kilogramów :)
AnetaDz90 (6 wiadomości)
(46.77.251.XXX)
Dodano: 12-03-2018 10:45:25
Polecam Ci Projekt Zdrowie na ul. Mickiewicza 36. Przyjmuje tam Pani Agata, też ona mnie prowadzi. Jest bardzo dobrym specjalistą, ale także pełnym optymizmu człowiekiem, co moim zdaniem w tym zawodzie jest mega ważne. Jej wsparcie pomaga mi w walce z nadprogramowymi kilogramami i póki co idzie mi bardzo dobrze. Do lata będzie jeszcze lepiej. Jeśli chcesz przytyć - zapisz się na wizytę, polecam. Z tego co zauważyłam zgłaszają się do nich osoby borykające się z różnymi problemami, przez które nie mogą schudnąć czy przytyć, także pomogą i Tobie :) Pozdrawiam
marta1988 (2 wiadomości)
(193.33.175.XXX)
Dodano: 15-03-2018 10:29:13
Hej, ja dzialam pod okiem dietetyka z Bonne Sante - p. Ilona Chmura. Planuje zajsc w ciaze w najblizszym czasie, a odkad pamietam wazylam 46-47 kg, wiec ginekolog zalecil przytyc, aby utrzymac ciaze. Jestesmy juz przy wadze 50,5 kg, wiec jest dobrze :) Najwazniejsze, ze w zdrowy sposob. Polecam

Zobacz nasze profile:    YOUTUBE      FACEBOOK    TWITTER     INSTAGRAM

PROMOWANE LINKI!   Mielec Reklama  |   Hotel Mielec  |   Fitness Mielec  |   Mielec Pizza  |   Regeneracja Mielec 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!