Kalendarz - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Kalendarz
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Kalendarz

2017-08-13

KML FEST MIELEC - festiwal kulturalny na mieleckim Rynku

Miejscowość:Mielec
Rodzaj imprezy:impreza
Wstęp:-Już 13 sierpnia o godzinie 18:00 na mieleckim Rynku wystartuje festiwal “KML Fest” organizowany przez “Fundację Klub Młodych Liderów”. Jest to kompilacja wielu atrakcji o różnym charakterze umieszczonych Rynku. Prawdopodobnie to jedno z większych wydarzeń tego lata na Rynku starego miasta w Mielcu.

Tego dnia na mieleckim Rynku, będzie można skorzystać z wielu atrakcji. Młodzież będzie miała okazję cofnąć się o kilka lat wstecz dzięki strefie gier retro. Na najmłodszych czekają liczne zabawy oraz zawody plastyczne. Miłośnicy gier logicznych z pewnością szybko wydostaną się z Escape Roomu oraz chętnie przystąpią do rozgrywki w duże warcaby. Przez całe wydarzenie będzie można podziwiać proces tworzenia rzeźby z lodu oraz powstawanie graffiti na jednym z autobusów miejskich. Na scenie ustawionej na rynku pojawi się DJ i grupy improwizacyjne “Improwertycy” oraz “Innymi słowy”.

W niedzielę można będzie zobaczyć pokaz Patryka Matysa - mistrza zawodów monocyklowych. Z innych atrakcji warto wspomnieć prezentacje zdjęć dawnego Mielca oraz możliwość wymiany książek w bibliotece miejskiej przy ulicy Mickiewicza. Dla osób chcących trochę odpocząć podczas wydarzenia przygotowano strefę chilloutu.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 - Chcemy po prostu ożywić mielecką starówkę - mówi Hubert Wejman, koordynator festiwalu.- Nie byłoby to jednak możliwe bez wsparcia sponsorów i partnerów.

Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Mielcu.

Atrakcje:
- Escape room
- Żywe szachy
- Strefa chillout
- Gra miejska
- Food trucki
- Wystawa plenerowa
- Animacje dla najmłodszych
- Konkursy z nagrodami
- Konsole retro
- Występ grupy improwizacyjnej

Strefy tematyczne:
- kulturalno-historyczna,
- strefa młodych,
- naukowa,
- strefa dla dzieci.

Na imprezę obowiązuje wstęp wolny. Organizator: Fundacja Klub Młodych Liderów Mielec.m


 

 

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!