Kalendarz - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Kalendarz
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Kalendarz

2017-10-14

Zawody latawcowe „Startuj Latawcem”

Miejscowość:Mielec
Rodzaj imprezy:event
Wstęp:-Modelarnia „IKAR” działająca przy Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu zaprasza bardzo gorąco na lotniczą  imprezę plenerową pod nazwą „Startuj Latawcem”.

Impreza obejmować będzie „Otwarte Mistrzostwa Stowarzyszenia Kultury Fizycznej ODEK Latawców skrzynkowych i płaskich”, działającego przy Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu.  Impreza  odbędzie się sobotę, 14 października na terenach MOSiR. Start o godzinie 15:00. Zbiórka przy samolocie ISKRA.

Wystartować w zawodach może każdy, wystarczy zrobić latawiec i przyjść na tereny MOSIR. Do rywalizacji zapraszamy wszystkich miłośników modelarstwa i lotnictwa. Wszystkie zgłoszone do rywalizacji latawce będą oceniane w pięciu kategoriach:  wizualne wrażenie, w locie, sędziowie będą brać pod uwagę również pomysłowość, rozwiązania konstrukcyjne, estetykę wykonania.  Następnie wszystkie latawce oceniane będą w locie: stateczność, efekt wizualny, efekty specjalne takie jak: zrzuty i fotografowanie.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Suma punktów w tych wszystkich  kategoriach zadecyduje o zwycięstwie.  Na imprezę można przynieść latawiec gotowy, kupiony w sklepie i wystartować z nim w części konkursowej,  jednak w tym przypadku takie  latawce nie będą punktowane ze względu na staranność wykonania jak również pomysłowości i rozwiązania konstrukcyjne. W zawodach nie będzie oceniana wysokość, na jakiej latawce będą się wznosić. Organizatorzy dla najlepszych uczestników przewidzieli nagrody.  Młodzi modelarze z modelarni IKAR już od dawna robią swoje latawce na zawody, niektóre z nich są już nawet gotowe. 

- Mamy nadzieje, iż impreza się uda. Co roku na naszych zawodach dopisywała nie tylko pogoda ale przede wszystkim zawodnicy i widzowie. Zapraszamy szczególnie tych ostatnich na pewno będzie na co popatrzeć. Przekonać się o tym mogli widzowie i uczestnicy wcześniejszych  edycji mistrzostw - zawodów „Startuj Latawcem” – przekazuje Ewelina Sieroń, kierownik SDK.

Program imprezy, jak również jej termin, ze względu na warunki atmosferyczne może ulec zmianie -  jeśli będzie padał deszcz lub wiał bardzo silny wiatr uniemożliwiający starty i loty latawców drugim terminem mistrzostw będzie niedziela 15  października godzina 15:00.

Na najlepszych zawodników przewidziano nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej ODEK i MSM w Mielcu.

m


 

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!