Kalendarz - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Kalendarz
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Kalendarz

2017-12-01

Jubileusz Technikum Elektrycznego

Miejscowość:Mielec
Rodzaj imprezy:uroczystość
Wstęp:-Rok 2017 to wyjątkowy czas dla mieleckiego „Elektryka”, który świętuje 50 lat istnienia. Jubileusz uświetnia wspaniała inwestycja Starosty Powiatu Mieleckiego – nowa sala gimnastyczna, której otwarcie nastąpi 1 grudnia 2017 roku.


Tego dnia odbędą się uroczystości Jubileuszowe 50-lecia Technikum Elektrycznego. Będzie to święto wszystkich uczniów, absolwentów, pracowników szkoły: tych obecnych i byłych, rodziców oraz sympatyków i przyjaciół Szkoły. Patronat Honorowy nad tą doniosłą uroczystością objął Starosta Powiatu Mieleckiego pan Zbigniew Tymuła.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Technikum Elektryczne w Mielcu utworzono 1 września 1967 roku – zarządzeniem Kuratora Okręgu Szkolnego w Rzeszowie. Od początku szkoła miała charakter elitarny. Uczyli się w niej tylko najzdolniejsi absolwenci szkół podstawowych. W 1974 roku utworzono Zespół Szkół Zawodowych    nr 1, w którego skład weszło Technikum Elektryczne. Nie była to jedyna nazwa placówki. Kolejna to Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz obecna -  Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego.

14 kwietnia 1985 roku Dyrekcja ZSZ nr 1, Rada Pedagogiczna oraz Samorząd Szkolny wystąpiły z wnioskiem do Kuratora Oświaty i Wychowania w Rzeszowie  o nadanie szkole imienia. Półtoraroczny okres przygotowań młodzieży i pedagogów został sfinalizowany 6 maja 1986 roku. Szkoła otrzymała wówczas imię prof. Janusza Groszkowskiego oraz sztandar.

Dyrektorami „Elektryka” byli kolejno: Jan Woźniak, Tadeusz Łakomy, Jan Kapinos, obecnie funkcję tę pełni  Zbigniew Witek. Włodarze placówki dokładali wszelkich starań, by szkoła stawała się coraz lepszą, konkurencyjną i prężną jednostką oświatową. Te chlubne tradycje kontynuowane są do dziś.

Obecnie w szkole realizowane są różnorodne projekty, liczne innowacje pedagogiczne oraz zagraniczne staże i praktyki zawodowe.  Z badań przeprowadzonych przez pracowników nadzoru wynika, że 99% rodziców pozytywnie ocenia działania dyrekcji, nauczycieli i pedagogów. W podobny sposób wypowiadają się też przedstawiciele instytucji pomocowych, przedsiębiorstw i organizacji, które na co dzień współpracują z „Elektrykiem”.

- Dlatego bądźcie z nami w tym ważnym dla nas Dniu Jubileuszu. Pragniemy, aby stał się on okazją do spotkania pokoleń, do wspomnień, rozmów, wzruszeń i refleksji. Uroczystość rozpocznie się 1 grudnia 2017 roku o godzinie 9:00 Mszą Świętą w kaplicy Bursy Szkolnej przy ulicy Warszawskiej - dyrekcja i cała społeczność szkolna serdecznie zaprasza na uroczystość wszystkich, którym mielecki „Elektryk” był i jest bliski , wszystkich którzy byli i są związani ze szkołą.

hm


 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!