Kalendarz - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Kalendarz
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Kalendarz

2018-01-14

1. Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mielcu

Miejscowość:Mielec
Rodzaj imprezy:zawody
Wstęp:-„Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy” to hasło 1. Biegu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 14 stycznia o godz. 12 na Górze Cyranowskiej w Mielcu.

Trasa biegu liczy 4 km i poprowadzona zostanie ścieżkami Górki Cyranowskiej. W biegu wystartuje 156 uczestników z południowo-wschodniej Polski, a całkowity dochód z pakietów startowych zasili konto WOŚP. Do tej pory organizatorzy zebrali  5700 zł. Pieniądze z biegu przeznaczone zostaną na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą oraz materiałów do nauki pierwszej pomocy.

Organizatorzy Biegu: Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Fundacja Klub Młodych Liderów, Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mielcu, Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Mielec.

Program Biegu:

10:00 - 11:45 wydawanie pakietów startowych w biurze zawodów - do nabycia koszulki w cenie 20 zł i kominy w cenie 10 zł, wszystko do puszek WOŚP

11:45 - 11:55 sprzedaż wolnych pakietów startowych

11:55 - 12:00 rozgrzewka przeprowadzona przed Joy Fitness Club – Jacek Żądło

12:00 start biegu, odliczanie 10,9... 1

12:00 - 12:45 wręczanie medali na mecie

12:45 zakończenie biegu

12:45 - 13:00 posiłek regeneracyjny

13:00 - 13:15 dekoracja najlepszych uczestników

13:15 losowanie narody głównej wśród kobiet, które ukończyły bieg - lekkie nożyce do żywopłotu ze zintegrowanym akumulatorem

13:30 zakończenie imprezy

k

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!