Kalendarz - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Kalendarz
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Kalendarz

2018-03-10

IV Rajd Rowerowy Śladami Walk Wojciecha Lisa „Mściciela”

Miejscowość:Mielec
Rodzaj imprezy:rajd
Wstęp:-

AKTUALIZACJA: - W związku z potężnymi mrozami przesuwamy termin Rajdu Rowerowego Śladami Walk W. Lisa "Mściciela" z soboty 3 marca na sobotę 10 marca - przekazują organizatorzy.

Z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych po raz czwarty odbędzie się rajd rowerowy lasami Nadleśnictwa Mielec. Wystartuje od w sobotę 10 marca o godz. 10:30 w Placu AK w Mielcu.


Cykliści po raz czwarty przejadą przez lasy do leśniczówki Pateraki, aby uczcić pamięć Wojciecha Lisa „Mściciela”, który wraz ze swoim towarzyszem broni, został zamordowany w tych okolicach.

-  Wyruszamy z Placu AK i przez lasy dojedziemy do szkółki Pateraki, gdzie będziemy mieli tradycyjnie ognisko oraz pieczenie kiełbasy. Po drodze zapalimy znicze przy grobie Zerwikaptura i jego żołnierzy - przekazują organizatorzy rajdu. - Jedziemy na własną odpowiedzialność. Dzieci do 18 lat jadą pod opieką rodziców lub wychowawców. Na drogach publicznych proszę o zachowanie ostrożności, przestrzeganie przepisów i jazdę maksymalnie dwie osoby obok siebie.

A tak w tym roku będzie wyglądać trochę zmieniona trasa: www.traseo.pl/trasa/iv-rajd-rowerowy-sladami-walk-w-lisa-mscieicielam

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!