Kalendarz - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Kalendarz
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Kalendarz

2018-07-21

YOUTHEST 2018 - Festiwal Baniek, Kolorów i Ognia!

Miejscowość:Mielec
Rodzaj imprezy:impreza
Wstęp:-W sobotę 21 lipca o godzinie 15:00 na terenach zielonych Bulwarów nad Wisłoką wystartuje, druga już edycja, festiwalu „Youthest” organizowanego przez Fundację Klub Młodych Liderów. Tegoroczne wydarzenie jest kompilacją czterech festiwali: baniek, kolorów, ognia oraz fajerwerków, a tym samym jednym z największych wydarzeń tego lata w Mielcu.

Na mieleckie Bulwary organizatorzy zapraszają już od godziny 15:00, gdzie w specjalnej strefie będą czekać na najmłodszych dmuchane zjeżdżalnie, bańki mydlane, muzyka, konkursy, zabawy oraz inne atrakcje. O godzinie 16:00 rozpocznie się Festiwal Baniek Mydlanych, w trakcie którego w powietrze wypuszczonych zostanie miliony zarówno tych małych, jak i tych o średnicy nawet kilku metrów baniek mydlanych. Zabawę prowadzić będą animatorzy ze wsparciem instruktorów ZUMBA KIDS, którzy przygotują atrakcje taneczne dla całych rodzin.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

O godzinie 18:30 wystartuje Festiwal Kolorów, którego głównym elementem są odbywające się co 30 minut wyrzuty w powietrze Kolorów Holi, czyli kolorowego talku. Tej części festiwalu także towarzyszyć będzie ZUMBA (tym razem w wersji młodzieżowej), a imprezę poprowadzi jeden z reprezentantów mieleckiej sceny klubowej - DJ Toniu.

Tuż po zachodzie słońca o godzinie 21:00 wystartuje spektakularny Festiwal Ognia będący połączeniem pirotechniki, tańca, akrobacji oraz teatru w wykonaniu grupy z Rzeszowa. Na sam koniec o godzinie 21:45 rozpocznie się pokaz fajerwerków. W ciągu kilkuminutowego spektaklu powietrze rozbłyśnie od fajerwerków wystrzeliwanych do zsynchronizowanej muzyki, co będzie gwarancją niezapomnianych doświadczeń wizualnych.

Młodzi Liderzy przekonują, że tego dnia Mielec stanie się najbardziej kolorowym, uśmiechniętym i rozrywkowym miastem w Polsce.

Atrakcje imprezy:
- Malowanie twarzy dla dzieci
- Dmuchane zjeżdżalnie
- Strefa chilloutu z Foodtrackami
- Animacje dla dzieci
- Konkursy z nagrodami
- Gifbudka (fotobudka wytwarzająca krótkie filmy)

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Portal hej.mielec.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

m 

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!