Kalendarz - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Kalendarz
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Kalendarz

2018-03-23

Wernisaż malarstwa Franciszka Maśluszczaka w Galerii ESCEK

Miejscowość:Mielec
Rodzaj imprezy:wystawa
Wstęp:-Malarz, rysownik, grafik Franciszek Maśluszczak zilustrował tomik poezji Jerzego Mamcarza i będzie gościem jego benefisu w piątek 23 marca. Galeria ESCEK skorzystała z tej okazji i pokaże obrazy tego znakomitego artysty.

Wystawa malarstwa Franciszka Maśluszczaka

23 marca – 22 kwietnia
Galeria ESCEK Domu Kultury SCK - wernisaż 23 marca 2018 godz. 18.00, Galeria ESCEK
Franciszek Maśluszczak

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

Franciszek Maśluszczak jest artystą malarzem, rysownikiem i grafikiem. Dyplom obronił na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jego dorobek jest bardzo szeroki. Obrazy i rysunki Franciszka Maśluszczaka były prezentowane na ponad stu wystawach indywidualnych w Polsce i za granicą. Artysta regularnie przekazuje swoje obrazy na cele charytatywne i pracuje społecznie. Odbywa liczne podróże artystyczne. Poprzednia wystawa prac artysty w Mielcu odbyła się w lutym 2008 r.

Twórczości Franciszka Maśluszczaka zostały poświęcone artykuły w prasie , m.in. w „Twórczości”, audycje radiowe - ostatnio w „Radio dla Ciebie”, cztery filmy telewizyjne – m.in. „Jak podbić Warszawę”, reż. M. Skalskiej oraz program „Niedziela z…” w TVP „Kultura”, a także liczne wiersze.

m

 

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!