Kalendarz - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Kalendarz
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Kalendarz

2018-03-18

XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca

Miejscowość:Mielec
Rodzaj imprezy:turniej
Wstęp:-Przed nami kolejna roztańczona impreza w Mielcu, a więc XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca.

Turnieju organizowany jest przez Szkołę Tańca ELIDA we współpracy z Urzędem Miasta i  Spółdzielczym Domem Kultury MSM.

Widzowie zobaczą m.in. foxtrot, quickstep, sambę czy jive'a, a to wszystko już w niedzielę, 18 marca. Zmagania taneczne będzie można zobaczyć w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 11 w Mielcu przy ul. Warneńczyka 2

Już od godziny 9.30 w tanecznych zmaganiach będą uczestniczyły pary taneczne z  klubów i szkół tańca zrzeszonych w Polskim Towarzystwie Tanecznym.

Zobaczyć będzie można młodych tancerzy, którzy na turnieju postawią swoje pierwsze kroki taneczne jak i pary z wysokimi klasami z bardzo dużym doświadczeniem i obyciem turniejowym.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

Będziemy mieli okazję zobaczyć prezentację par tanecznych zręcznie poruszających się na parkiecie w dziesięciu tańcach z podziałem  na styl latynoamerykański oraz styl standardowy.

Turniej zostanie przeprowadzony w czterech blokach tanecznych, w których kategorie wiekowe oraz poziom klas tanecznych będą bardzo urozmaicone.

Jak zwykle najbardziej widowiskowa będzie Gala Taneczna która rozpocznie się o godzinie 18.00, w której rywalizować będą pary młodzieżowe i dorosłe. Wszyscy kochający taniec będą mogli podziwiać kunszt sztuki tańca par klasy tanecznej C i B oraz doskonałe kreacje tancerek.

Zapraszamy wszystkich miłośników tańca nie tylko towarzyskiego na to wspaniałe widowisko.

I część godz – 9.30
II część godz. – 12.30
III część godz. 15.00
IV część godz. – 18.00

Portal hej.mielec.pl jest patronem medialnym wydarzenia.k

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!