Kalendarz - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Kalendarz
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Kalendarz

2018-03-17

„FASHION FEST - Modowe Powitanie wiosny 2018” w Galerii Navigator

Miejscowość:Mielec
Rodzaj imprezy:event
Wstęp:-Już w sobotę 17 marca w Galerii Navigator Mielcu o godzinie 11.00 rozpocznie się wiosenna prezentacja trendów „FASHION FEST - Modowe Powitanie wiosny 2018”. Przyjdź, naprawdę warto!

Tego dnia zawitają do nas prawdziwi entuzjaści i miłośnicy mody. Będą z nami utalentowani projektanci wyróżnieni podczas dotychczasowych sześciu edycji Mielec Fashion Week, piękne modelki i modele, styliści, wizażyści oraz fryzjerzy pokazów, które na stałe zagościły w kalendarzu imprez – Mielec Fashion Week zadba o gości Galerii Navigator.

Od samego rana zapraszamy na pyszną kawę do Grycan Cafe, a później prosto do nas, gdzie pod przewodnictwem Pani Agaty Kozioł, z Mary Kay Polska, malowane będą modelki. Oprócz praktycznych wskazówek i trików specjalistek, które będzie można podpatrzeć, dawka urodowej wiedzy – trendy w makijażu na wiosnę 2018.

Przedpołudnie spędzimy także na zapoznaniu się z wiosennymi trendami w stylizacji włosów, które przedstawi Pani Ewa Wacławik z salonu Kuku; ponadto nowości w zabiegach kosmetycznych, wśród których ostatnio prym wiedzie "zabieg antysmogowy" oraz odpowiedź na nurtujące wielu z nas pytanie – jak powiedzieć „NIE” modnej diecie.

Na scenie pojawią się trenerzy siłowni Calypso, którzy w dwóch wejściach zaprezentują nowe zajęcia oraz dyrekcja kina Cinema 3D, która przybliży nam nowości w swoim repertuarze.

Popołudnie upłynie pod znakiem mody. Na naszym wiosennym wybiegu najważniejsze trendy tegorocznej wiosny. W formie mini pokazów, najemcy Galerii Navigator, przedstawią swoje najnowsze kolekcje. Pokazowe stylizacje zostaną przygotowane przez stylistę Jakuba Smoleń, przyjaciela Mielec Fashion Week, który we współpracy z Iloną Jankowską-Mokrzycką, producentem Mielec Fashion Week, reżyserem pokazów mody, zadba o to by prezentacje przypadły Państwu do gustu.

Absolutnym hitem będzie finał "Bitwy na styl" - pierwszego w Mielcu konkursu na stylizacje, w którym uczestnicy w określonym czasie i miejscach, zgodnie z wyznaczonym tematem, będą mieli za zadanie wykonać konkursową stylizację. Na zwycięzcę czeka telefon Samsung Galaxy S8 przekazany przez firmę Regmot, cenne nagrody rzeczowe, a także samodzielnie wykonana stylizacja o wartości 450 złotych, którą każdy z finalistów otrzyma na własność.

Na wybiegu swoje prace zaprezentują zaproszeni projektanci Mielec Fashion Week, których projekty inspirowane są tematyką Nature. Zaraz po pokazach, będzie można posłuchać wywiadów, których na scenie będą udzielać młodzi twórcy.

Na publiczność czeka wiele niespodzianek, atrakcyjne nagrody oraz możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji makijażowych, dietetycznych i sportowych.

Nagrodą główną dla publiczności będzie wiosenna METAMORFOZA z klubem Calypso, obejmująca trzy miesięczną opiekę trenera personalnego, porady dietetyka Pani Kingi Okszandy z Bonne Sante oraz metamorfozę wizerunkową, którą przeprowadzi salon fryzjerski Kuku (wraz ze stylistą Jakubem Smoleń).

Zainteresowani udziałem w konkursie powinni uzupełnić swoje dane podczas wizyty na stoisku siłowni Calypso.

Imprezę poprowadzą Tomasz Łępa - dziennikarz Radia Leliwa, Jarosław Szado - stylista gwiazd, choreograf pokazów mody, juror programu "Shopping Queen", prezenter Polsat Cafe oraz Ilona Jankowska-Mokrzycka producent pokazów mody.

Zapraszamy do Galerii Navigator w Mielcu!Materiał promocyjny.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!