Kalendarz - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Kalendarz
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Kalendarz

2018-06-15

Powarsztatowa wystawa w Spółdzielczym Domu Kultury

Miejscowość:Mielec
Rodzaj imprezy:wystawa
Wstęp:-Spółdzielczy Dom Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu mieszczący się w Mielcu, przy ulicy Kusocińskiego 13a  zaprasza wszystkich miłośników sztuki i wszelkiego rękodzieła na wystawę powarsztatową, która rozpocznie  się w piątek 15 czerwca o godzinie 17.00 w głównym budynku Spółdzielczego Domu Kultury MSM w Mielcu.

Podczas jednodniowej wystawy zostaną zaprezentowane prace jakie powstały w dwóch odrębnych cyklach warsztatowych organizowanych dla dorosłych.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

Pierwszy z nich to „Malarstwo”, gdzie podczas wielu godzin mozolnej pracy grupa pań szlifowała swój warsztat malarski i wykonywała rozmaite ćwiczenia w obrębie tej dziedziny sztuk pięknych. Zróżnicowane była nie tylko tematyka (między innymi: pejzaże, studium postaci, miniatura, dialog z mistrzem, martwa natura), ale również techniki – malarstwo olejne, akrylowe, pędzel czy szpachelka.

Drugi cykl to kontynuacja cieszącego się dużym zainteresowaniem od kilku sezonów programu „Inspiracje”. Tutaj warsztat koncentrował się przede wszystkim wokół szeroko pojętego hand made. Wyznacznikiem były współczesne trendy designu łączące w sobie funkcje użytkową i dekoracyjną. Powstały betonowe świeczniki, makramy, lasy w słojach, linoryty odbijane na torbach, malowane filiżanki i wiele innych pięknych i funkcjonalnych przedmiotów.

Wszystko to będzie można zobaczyć na podsumowującej wystawie. 

m

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!