Kalendarz - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Kalendarz
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Kalendarz

2018-07-12

Wernisaż wystawy "Akt" Łukasza Gurdaka w Jadernówce

Miejscowość:Mielec
Rodzaj imprezy:wystawa
Wstęp:-Tradycyjnie już sezon wakacyjny w Jadernówce to wystawy lżejsze gatunkowo. Tym razem zaproszono mieleckiego twórcę, Łukasza Gurdaka, który zaprezentuje się z autorską wystawą pt. „Akt”.

To nie pierwsza wystawa Łukasza Gurdaka w galerii Jadernówki. Pierwsze spotkanie z tą tematyką w jego twórczości miało miejsce pięć lat temu, wcześniej brał też udział w wystawach zbiorowych.

Obecna prezentacja to w pewnym sensie podsumowanie dotychczasowych osiągnięć autora.  To zdecydowany lider wśród mieleckich fotografików, zarówno pod względem zaawansowania technicznego, jak i osiągnięć w skali kraju i na arenie międzynarodowej. Dotychczas żaden fotografik z Mielca nie tylko nie uczestniczył w takiej liczbie międzynarodowych wystaw, ale i nie otrzymał tylu znaczących wyróżnień.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

To jest najlepszy dowód na prezentowane walory jego twórczości fotograficznej. Jak sam mówi: „fotografuję, bo to kocham" i te emocje widoczne są w każdym z jego obrazów.

- Nie było łatwo dokonać selekcji materiału, który chcieliśmy pokazać. Wspólnie z Łukaszem zdecydowaliśmy, że tym razem pokażemy prace, które zdobywały laury na konkursach i wystawach – przekazuje Janusz Halisz, kustosz Jadernówki. - Ostatecznie wybraliśmy 30 światłorysów, które eksponujemy w formacie 60x90cm. Razem z autorem mamy nadzieję, że prezentowane prace poprowadzą widzów w świat fotograficznej estetyki. Wystawie towarzyszy folder z kilkoma reprodukcjami prac Łukasza Gurdaka.

Wernisaż wystawy odbędzie się 12 lipca o godzinie 18:00 w Jadernówce.

ŁUKASZ GURDAK (rocznik '84), od roku 2009 członek rzeczywisty Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców z tytułem Artysty Fotografa (AFRP). Członek i założyciel Mieleckiej Grupy Fotograficznej (2009).

W roku 2017 uhonorowany przez Międzynarodową Federację Sztuki Fotograficznej (FIAP) tytułem Excellence FIAP (EFIAP, od roku 2014 posiadacz tytułu Artiste FIAP - AFIAP).

Swoje prace prezentował podczas wystaw indywidualnych oraz brał udział w 91 wystawach międzynarodowych organizowanych pod patronatem FIAP w 38  państwach na 5 kontynentach (Afryka, Australia, Azja, Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Europa). Laureat kilkudziesięciu konkursów i prezentacji fotograficznych, najnowsze wyróżnienie to 3 miejsce w 12-tej edycji jednego z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych PX3 - Prix de La Photographie Paris 2018 w kategorii fotografia profesjonalna/fotografia artystyczna/akt.m

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!